Denerwująca komentatorka...

Obserwuj wątek

Odp: Denerwująca komentatorka...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Popieram
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Denerwująca komentatorka...

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
mania napisał(a):

Moim skromnym zdaniem zdjecie powinno byc dodane, dopiero po uprzednim zaakceptowaniu go przez autora przepisu ,tak przynajmniej ja mysle .Raczej nie chcialabym zeby ktos kojarzyl moj przepis z czyms takim:/ co o tym myslicie?


Bardzo dobry pomysł! Moderatorzy przy okazji będą mieć mniej pracy

Odp: Odp: Denerwująca komentatorka...

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Jolanta27 napisał(a):

Ja nie mam nic przeciwko "pięknym" komentarzom Czarna1993 ale wstawianie bezsensownych zdjęć do mojego przepisu to już przegięcie Sałatka na tym zdjęciu wygląda z lekka odpychająco https://gotujmy.pl/salatka-z-kiszonych-ogorkow,przepisy,43586.html


Faktycznie nie obrazajac nikogo to zdjecie wyglada koszmarnie Moim skromnym zdaniem zdjecie powinno byc dodane, dopiero po uprzednim zaakceptowaniu go przez autora przepisu ,tak przynajmniej ja mysle .Raczej nie chcialabym zeby ktos kojarzyl moj przepis z czyms takim:/ co o tym myslicie?

Odp: Denerwująca komentatorka...

Jolanta27
  • Jolanta27

  • Posty: 114
  • Przepisy: 70
  • Artykuły: 2
Ja nie mam nic przeciwko "pięknym" komentarzom Czarna1993 ale wstawianie bezsensownych zdjęć do mojego przepisu to już przegięcie Sałatka na tym zdjęciu wygląda z lekka odpychająco https://gotujmy.pl/salatka-z-kiszonych-ogorkow,przepisy,43586.html

Odp: Denerwująca komentatorka...

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Sorki, być może jestem przewrażliwiona... Aczkolwiek wypowiedzi typu "takie oo" to...nawet nie wiem co to jest... szkoda słów na takie wypowiedzi.

Odp: Denerwująca komentatorka...

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Moze jestem jakims przegiętym liberałem, ale poza brakiem głębokich treści, ja w tych wypowiedziach nie widze nic zdrożnego.
Hmmm...

Odp: Denerwująca komentatorka...

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Juz patrze...

Odp: Denerwująca komentatorka...

madzia19795
Nie rozumiem co w niej jest denerwujacegoLaska sobie pisze jak my wszyscy,niewiem o co ta irytacjaChyba sobie szukamy problemu,ale tutaj mam nadzieje nie znajdziemy!

Odp: Denerwująca komentatorka...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Nie widzę nic denerwującego...ej chyba przesadzasz....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Denerwująca komentatorka...

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Od wczoraj mamy nową, nudzącą się użytkowniczkę o nazwie profilu Czarna1993...
Jak sama napisała zależy jej na punktach z i z tego co widzę zależy jej również na denerwowaniu innych użytkowników bo jej komentarze są delikatnie mówiąc denerwujące...

Proszę adminów o interwencje, link do profilu w/w użytkowniczki: http://czarna1993.ludzie.gotujmy.pl/profil,forum,czarna1993,h0/

Odpowiedz na/ edytuj Denerwująca komentatorka...