Dieta cud!

Obserwuj wątek

Odp: Dieta cud!

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Oj tak, oblepia, oblepia... bo jak już dostanie jakiś "tłusty kąsek" to upycha go po kątach gdzie popadnie, skoro znów mogą przyjść czarne godziny głodowania...

Odp: Dieta cud!

Ela Dz
  • Ela Dz

  • Posty: 18
  • Przepisy: 730
  • Artykuły: 13
Ludzie jest prosta zależność....aby chudnąć trzeba żreć...
Nie ma zmiłuj...głodówki lub diety jednoskładnikowe...prowadzą do tego, że wcześniej czy później rzucamy się na wszelakie zakazane owoce i dieta bierze w łeb.
To raz, a dwa....rozleniwiamy metabolizm...a taki leniwy metabolizm tylko nas....oblepia sadłem.
Co do diety cud polecam....



zmieniono 2 razy (ostatnio 01 wrz 2013 08:38 przez Ela Dz)

Odp: Dieta cud!

Dieta musi być zrównoważona. Organizm potrzebuje jakiegoś paliwa żeby normalnie funkcjonować. Najlepiej to z jakimś dietetykiem omówić, najbezpieczniej. Nie ma co samemu się porywać na diety dające nam nam ok 600 kcal dziennie. Ewentualnie można coś poczytać i porównać. http://vitalia.pl/diety.html

Odp: Odp: Dieta cud!

kasiunia.1981
smakosz 1988 napisał(a):

Jakie diety dziewczyny- z internetu? zapraszam do mojego wątku o odchudzaniu.Nie muszę ćwiczyć,ponieważ jako tako ręce mam zajęte.Jem 1000 kcal dziennie maksimum do 19-stej i się nie głodzę.Na 1 tydzień przypada mi 1 kg ..schudłam już 3 kg.

Ćwiczenia nie tylko są po to żeby tracić na wadze ale również dla zdrowia,lepszej kondycji i dobrego samopoczucia

Odp: Dieta cud!

Jakie diety dziewczyny- z internetu? zapraszam do mojego wątku o odchudzaniu.Nie muszę ćwiczyć,ponieważ jako tako ręce mam zajęte.Jem 1000 kcal dziennie maksimum do 19-stej i się nie głodzę.Na 1 tydzień przypada mi 1 kg ..schudłam już 3 kg.

Odp: Dieta cud!

kasiunia.1981
Nie ma diety cud..Jeżeli ktoś jest łakomczuchem i do tego ma tendencje do tycia(o sobie tu mówię) należy zmienić dotychczasowy tryb życia.Podstawa to zbilansowana dieta i regularne,stałe pory posiłków.No i oczywiście dużo ruchu,najlepiej na świeżym powietrzu.
Uwierzcie mi że wypróbowałam już wiele diet,z mniejszym bądź większym skutkiem i z przykrością muszę przyznać,że zawsze wracałam do punktu wyjścia.Przyczyną była niekonsekwencja i brak silnej woli.
Więc nie wierzcie w żadne diety cud i cudowne środki których producenci obiecują,że w miesiąc zgubicie 20 kilo bo to wierutne bzdury.
Tak naprawdę dieta zaczyna się w głowie.Trzeba sobie wszystko dokładnie przemyśleć,poukładać,zaplanować i do dzieła.
Ja 2 tygodnie temu zrobiłam kolejne podejście....mam nadzieję ostatnie.

Odp: Dieta cud!

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Ja w dietę cud nie wierzę Nasza sylwetka zależy nie od diety ale od tego jak się odżywiamy,ile mamy ruchu na co dzień,jaką mamy przemianę materii,itp.itd

Odp: Dieta cud!

majjaj
  • majjaj

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
jak wszyscy wiedza dieta cud niekoniecznie istnieje, no ale nie da się podważyć faktu, ze regularne, urozmaicone odżywianie jest kluczowe dla zdrowia i dobrej kondycji organizmu. ostatnimi czasy moja dieta koncentruje się na doborze produktów, które kocham konsumować, ale już z miejsca maja zdecydowanie mniej kalorii niż podobne im, np. jogurt mrożony w zestawieniu z lodami, tutaj rewelacyjne yogen fruz, opcja jest tez trzymanie się zasady, ze w pewnych godzinach się po prostu nie je

Odp: Dieta cud!

szalonamonia
oj ja byłam na kopenhaskiej, nie polecam nikomu,do dzis nie moge patrzeć na brokuły i jajka,poza tym na zdrowy rozum przeczytajcie co się w tej diecie je-to ok 600 kalorii dziennie,można paść, poza tym jo-jo wraca jak bumerang

Odp: Dieta cud!

kopsik
  • kopsik

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co prawda nigdy nie stosowałam do końca diety cud , ale ponoć dieta kopenhaska przynosi zaskakujące rezultaty. wytrwał ktoś na niej do końca?


zmieniono 3 razy (ostatnio 25 paź 2011 11:21 przez kopsik)

Odpowiedz na/ edytuj Dieta cud!