Dieta-cukrzyca

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dieta-cukrzyca

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Mam koleżankę która jest cukrzykiem i z tego co wiem, mimo że ma 20 lat - już tyle ograniczeń jedzeniowych. Jej mama ma przez to niemały problem z ugotowaniem obiadu,. W zasadzie aż się dziwię, że tylu rzeczy musi sobie odmawiać, bo z tego co widać po przepisach - są naprawdę zróżnicowane i okazuje się, że można skomponować bardzo ciekawe dania - więc na pewno jej polecę żeby zajrzała

Odp: Dieta-cukrzyca

Babciagramolka
Zgadza się - też mam cukrzyka w domu ( Mama ma cukrzycę od prawie 20 lat- na razie udaje się utrzymać na tabletkach - nie ma skoków cukru powyżej 200 , a to najwazniejsze by tego tzw progu nerkowego nie przekraczać ) ..Chętnie skorzystam z podpowiedzi .Polecam dietetykom bo dieta w cukrzycy to podstawa ( a nic nie stoi na przeszkodzie by inni też taki posiłek zjedli )

Odp: Dieta-cukrzyca

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

W zakładce przepisy - Diety mamy nowy rozdział Dieta -cukrzyca. w odróżnieniu od innych naszych przepisów te są specjalnie przygotowane przez profesjonalistę dietetyka panią Aleksandrę Cichocką z Instytutu Żywości i Żywienia.
Jeżeli znacie kogoś z tym problemem powiedzcie mu o tym. Zgromadziliśmy 100 różnorodnych przepisów, które pomogą skomponować bezpieczną dietę osobom, które z powodu tej choroby muszą podporządkować się diecie, ale lubią smacznie jeść. Natomiast w zakładce http://cukrzyca.wieszjak.pl/zalecenia-dietetyczne są dokładnie opisane zalecenia dietetyczne autorstwa pani Aleksandry.
Korzystajcie na zdrowie i dajcie znać komu trzeba.
Poza tym polecam te przepisy także osobom które po prostu chcą schudnąć.

Tit

Jestem cukrzykiem i cieszę się nowej kategorii, mam nadzieję,że skorzystam.

Dieta-cukrzyca

W zakładce przepisy - Diety mamy nowy rozdział Dieta -cukrzyca. w odróżnieniu od innych naszych przepisów te są specjalnie przygotowane przez profesjonalistę dietetyka panią Aleksandrę Cichocką z Instytutu Żywości i Żywienia.
Jeżeli znacie kogoś z tym problemem powiedzcie mu o tym. Zgromadziliśmy 100 różnorodnych przepisów, które pomogą skomponować bezpieczną dietę osobom, które z powodu tej choroby muszą podporządkować się diecie, ale lubią smacznie jeść. Natomiast w zakładce http://cukrzyca.wieszjak.pl/zalecenia-dietetyczne są dokładnie opisane zalecenia dietetyczne autorstwa pani Aleksandry.
Korzystajcie na zdrowie i dajcie znać komu trzeba.
Poza tym polecam te przepisy także osobom które po prostu chcą schudnąć.

Tit

Odpowiedz na/ edytuj Dieta-cukrzyca