Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

robertjankopp
Witam Panią.Pół roku temu przestałem palić no i stało się zaczyna się robić ze mnie balon.kupiłem rowerek do treningu.godzina dziennej jazdy może trochę pomoże. Pływając na statkach mam mało ruchu.

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Aurora
  • Aurora

  • Posty: 6
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 0
ja polecam grejpfruity z imbirem, są rewelacyjne, serio

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Margolata dietę masz widzę niezłą (zresztą już się oferowałaś że weźmiesz ode mnie te zbędne - trzymam za słowo!),

problem w tym, że ja nie mam ani Małego ani męża, więc to mnie trochę usprawiedliwia, tak więc wyłącznie dla siebie i własnego samopoczucia biegałam. A teraz znowu przerwa i to długa, bo chorowałam, na dworze zimno... chyba nieprędko wrócę do ruchu:/

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Sałatki
  • Sałatki

  • Posty: 16
  • Przepisy: 177
  • Artykuły: 0
Niedługo wiosna, jak tam Wasze figurki po zimie? Widać, że jest "Po zimie"?

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Cherry podam Ci moją dietę chcesz jak mam na rano do pracy wstaje o 5 w biegu piję kawę, biegiem na tramwaj (to poranne bieganie jest normą) w pracy mam 15 min na jedzenie to wrzucę jakąś bułkę potem do domu nakarmić Małego i męża podczas gotowania mija mi ochota na jedzenie zjem jakąś kolację. A jak mam na popołudnie to rano śniadanko (kawa to jest stały punkt w moim jadłospisie) obiadu nie zdążę zjeść to w pracy jakaś bułka i w domu jestem ostatnio o jakiejś 3 rano to mam ochotę tylko spać i o 7 pobudka bo Mały wstał Na szczęście takie wieczorne tzn do 3 rano zmiany trafiają się raz na kiedy. Mimo że się chudnie to nie polecam takiej diety

zmieniono 1 raz (ostatnio 16 gru 2010 10:46 przez margolata)

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
to musze bujac na dwie rece,by byly symetryczne ;D

Odp: Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Senqa napisał(a):

Hehe ;-))) Najgorzej jest zaczac,co kolwiek!Jak juz sie wstanie i zacznie robic,idzie gladko...Ja powinnam tez cos zrobic,a zasiadlam i wtapiam sie w krzeslo.


Nie siedzisz bezczynnie, bo kołyszesz swojego maluszka to też jakaś aktywność

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Hehe ;-))) Najgorzej jest zaczac,co kolwiek!Jak juz sie wstanie i zacznie robic,idzie gladko...Ja powinnam tez cos zrobic,a zasiadlam i wtapiam sie w krzeslo.

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Do sączenia ja mam yerba mate, a kawy prawdziwe, nie rozpuszczalne, oj kiedyś mi serducho siądzie, jak nie zmienię trybu życia. Dlatego obiecuję sobie, że jak już będę zupełnie stara - nie będę robić nic, zasiądę w bujanym fotelu, dookoła gromadka wnuków i pra- i będę opowiadać bajki, jak to kiedyś babcia walczyła ze swoją wagą na Gotujmy - więcej klawiaturą niż rzeczywistym zaangażowaniem...

Odp: Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
PIsalam tu i bujalam Meli w wozku,po chwili patrze a ona spi
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Dieta czy bieganie - co skuteczniejsze w spalaniu tłuszczyku?