Dieta niełączenia czy herbalife?

Obserwuj wątek

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

Joanna109
  • Joanna109

  • Posty: 31
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 13
zdrowy tryb życia ;p zapomnij , że szybko schudniesz

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

loveliness
Witam. Jestem dystrybutorem Herbalife i chciałbym zawrzeć parę faktów związanych z produktami tej firmy.
Jeśli chodzi o dostępność tych produktów to są dostępne tylko u dystrybutorów którzy mają podpisane umowy o dystrybucję z Herbalife i którzy posiadają odpowiednie narzędzia do sprzedaży. Dlatego produktów tej firmy nie da się kupić w aptece czy tez w sklepie. Jeśli chodzi o sprzedaż na portalach aukcyjnych to każdy dystrybutor ma zakaz sprzedawania produktów na takich właśnie stronach. Każdy dystrybutor ma śledzony tok swojej pracy. I np. za wystawienie produktu na portalu aukcyjnym (np allegro) zostaje mu odebrana licencja za którą zapłacił niemałe pieniądze.
Jeśli chodzi o allegro. Na tym portalu można kupić rzekomo produkty herbalife po atrakcyjnych cenach (dużo niższych niż u dystrybutora). Produkty te są najczęściej podrabiane, niewiadomo jakiego pochodzenia. Fakty są okrutne.Herbalife wytacza procesy sądowe takim sprzedawcom właśnie. Przytoczę tutaj fakty z jednej rozprawy. Jeden chłopak ktory sprzedawał produkty Herbalife, przesypywał do opakowań produktu F1 odżywkę węglowodanową. dokładnie gainera 737, który dawał całkowicie odwrotne działanie. Zamiast klienci tracić na wadze to przybierali albo stali w miejscu. Ludzie kupują produkty na portalach aukcyjnych a potem jest płacz i lament i takie właśnie wypowiedzi: ''stosowałam ale nie działają te produkty''. Chciałem tylko zaznaczyć ze nikt na allegro nie daje gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktów. Natomiast u dystrybutora Herbalife jest taka gwarancja.
Gwarantuje ze orginalne produkty Herbalife działają w 99 % na każdego człowieka.
Jeśli chodzi o cenę to nie jest taka wysoka jak ludziom się wydaje.
Weźmy przyklad produktu Formuła1:
Jest to produkt który ma zastąpić jeden posiłek dziennie w naszej diecie.
Koszt F1- 170zł
Załóżmy że zastąpimy śniadanie.
Teraz przeliczmy ile kosztuje codziennie śniadanie.
2 bułki z masłem i z wędliną, czy też jakiś nabiał, pomidor czy ogórek, parę listków salaty, herbata. Każdy jak dokładnie policzy to się okaże że śniadanie codziennie kosztuje ok 6 lub 7 zł.
170 zł podziel przez 30 dni = 5,66zł wniosek prosty.
Pijesz koktajl (chudniesz zdrowo) i jeszcze oszczędzasz na jedzeniu. Do tego masz gwarancję zwrotu kasy. To jest właśnie orginalny Herbalife.
Nie napisalem tego postu żeby się zareklamować ale żeby ludziom uświadomić jak wygląda sprawa z produktami Herbalife.
Zapraszam na strony zainteresowachych.

http://www.katalogcrw.com/loveliness/
http://www.idealnafigura.com/loveliness/

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
Polecam Ci dietę na Herbalaifie. Tylko przez miesiąc a sama się przekonasz jakie będą zmiany. Efekty zdrowotne są rewelacyjne. Polecam produkt o smaku truskawki lub wanilii, jest doskonały w smaku. Musisz jednak pamiętać o jednym. Dokładnie przestrzegać zaleceń. Jeśli będziesz podjadała możesz osiągnąć skutek odwrotny, czyli utyć. Przy zażywaniu tego produktu nie ma uczucia głodu. Jest to zdrowa żywność. Wyniki są rewelacyjne. Przy pełnej samokontroli, jest bardzo duży spadek wagi. Skóra nie obwisa. Zniechęcać może cena ale przelicz oszczędności jakie zrobisz nie jedząc śniadania i kolacji. Wydatek jest jednorazowy i dlatego szokuje, natomiast normalnie wydajesz pieniądze codziennie.Życzę powodzenia.

zmieniono 2 razy (ostatnio 15 lut 2009 06:36 przez Pojemsobie)

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

darek112
  • darek112

  • Posty: 131
  • Przepisy: 172
  • Artykuły: 0

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Ja sie po paru dniach przyzwyczailam i nie czulam juz tak glodu, no ale zawsze mozna dodac jakies zlozone weglowodany

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
próbowałam tego to jest fajne jak ktoś ma dostęp do jedzonka i może jeść mało a często bo przy tym szybko się wszystko trawi. W pracy niestety mam jedną przerwę i muszę połączyć niektóre produkty by za godzinę nie czuć głodu.

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Ja tam jestem za nielaczenia, a jesli na prawde chcesz schudnac to nawet zrezygnowania na jakis czas w ogole z weglowodanow w postaci bialego pieczywa i ziemniakow, a wcinania mieska i ryb z duza iloscia warzyw

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

Lilka
  • Lilka

  • Posty: 40
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
dobre geny to podstawa niestety tego sie nie wybiera.... a szkoda

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

Lucy
  • Lucy

  • Posty: 193
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
Moja mama walczyla z tym tematem kilka razy i rezultaty sa - i owszem - ale zdrowy rozsadek pzrede wszystkim jest potrzebny zeby utrzymac linie.
No i dobre geny sie przydaja ;-)

Odp: Dieta niełączenia czy herbalife?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
dokladnie tak jest, a wiem cos o tym ;-)

Odpowiedz na/ edytuj Dieta niełączenia czy herbalife?