Dietetyczne batoniki z otrębami pszennymi?

Obserwuj wątek

Odp: Dietetyczne batoniki z otrębami pszennymi?

rossweet
  • rossweet

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Batoniki zbożowe są doskonałym pomysłem na szybkie śniadanie, a także pożywną przekąską w ciągu dnia. Ponadto można zamienić wersję ze sklepu na tą, robioną w domu. Płatki owsiane, ziarna słonecznika, orzechy laskowe czy migdały wszystkie te składniki możemy dowolnie modyfikować.

ww.ros-sweet.pl

Odp: Dietetyczne batoniki z otrębami pszennymi?

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
dziękuję, jutro je zrobię

Odp: Dietetyczne batoniki z otrębami pszennymi?

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
olmanka napisał(a):

znacie jakieś dobre(i tanie, z składników pod ręką) przepisy na niskokaloryczne batoniki? Najlepiej żeby w składnikach były otręby pszenne, otręby żytnie (ew.), płatki owsiane, kukurydziane, wiecie o co chodzi tylko żeby nei było otrąb owsianych.(bo dzisiaj kupiłam otręby pszenne).Z góry Dziękuję.


https://gotujmy.pl/ciasteczka-dietetyczne,przepisy,76616.html

ja robiłam takie ciasteczka
nie ma znaczenia jakich otrąb użyjesz

Odp: Dietetyczne batoniki z otrębami pszennymi?

Można kupić ale drogo wychodzą.Za 5 sztuk płaci się 15zł więc do bani.Sama jestem ciekawa jak z tymi batonikami.Uwielbiam słodkie a nie powinnam bo mam cukrzycę po części.

Dietetyczne batoniki z otrębami pszennymi?

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
znacie jakieś dobre(i tanie, z składników pod ręką) przepisy na niskokaloryczne batoniki? Najlepiej żeby w składnikach były otręby pszenne, otręby żytnie (ew.), płatki owsiane, kukurydziane, wiecie o co chodzi tylko żeby nei było otrąb owsianych.(bo dzisiaj kupiłam otręby pszenne).Z góry Dziękuję.

Odpowiedz na/ edytuj Dietetyczne batoniki z otrębami pszennymi?