Dni Herbaty

Obserwuj wątek

Odp: Dni Herbaty

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Miło, że ktoś wpada na taki pomysł, aby zorganizować, np. festiwal herbaciany, dzięki temu miłośnicy napoju mogą spotkać się w jednym miejscu i delektować ulubionym napojem, a jeśli przy takiej okazji można nabyć jeszcze akcesoria, to już zupełnie milutko

Odp: Dni Herbaty

Agatynka
  • Agatynka

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kalendarz cóż to taki zdzierkowy na ściane więc takich standardowych rozmiarów jak na ten typ kalendarza. Ale bardzo ciekawe są notki w nim Kilka ciekawych grafik sawki tez wstawili. A filiżanek to do wyboru do koloru. Ale promocje mają tylko do końća dni herbat czyli do końca października

Odp: Odp: Odp: Dni Herbaty

superbaba4
dziękuję,
też się zastanawiałam nad filiżanką i jakieś herbatki też by się przydały
ten kalendarz jest mały, czy duży ?

Odp: Odp: Dni Herbaty

Agatynka
  • Agatynka

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie na samych dniach herbat, ale wiem że są promocje również w sklepie internetowym. Wybór herbat jest tam duży no i fajne są różnego rodzaju akcesoria do herbaty, także polecam odwiedzić ten sklep. Ja sobie kupiłam piekną filiżankę i dostałam jeszcze gratis kalendarz na 2011 roku

Odp: Dni Herbaty

superbaba4
czy są tam ceny promocyjne produktów ?
czy mogę zakupić herbaty i akcesoria ?

Dni Herbaty

Agatynka
  • Agatynka

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Chciałam was poinformowac o festiwalu herbacianym jaki się odbywa. Ja już byłam w jednej z restauracji któa bierze udział w akcji i powiem wam że bardzo miło i ciekawie spędziłam czas. Na przykład próbował otraw specjalnie skomponowanych pod herbatę było to coś fajnego a herbata naprawdę wydobyła inny smak potrawy co mnie zdziwiło

Odpowiedz na/ edytuj Dni Herbaty