Do czego ta patelnia?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Do czego ta patelnia?

mocsłodkości
zbysiowa napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od bratowej taką patelnię jak na zdjęciu. Niestety ani ona ani ja nie mamy pojęcia do czego ona może być. Ma ktoś może taką patelnię? Do czego można jej użyć?


To patelnia do mini naleśników lub placuszków.

(usunięte przez moderatora)


Dzięki za zdjęcie Zatem wypróbujemy w najbliższym czasie ten skarb i zrobimy racuszki Będą w wersji mini, ale to akurat nikomu nie przeszkadza

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Do czego ta patelnia?

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

Mam taką samą patelnię. Dała mi ją teściowa. Leży i czeka, bo jest dość nietypowa i nie wiem jak "zachowa" się po daniu jej na kuchenkę. Od spodu jest "pusta". Może kiedyś się przemogę i przetestuję ją Tylko jeszcze muszę znaleźć jakiś przepis na takie placuszki,bo zwykłe ciasto na słodkie placuszki chyba nie zda egzaminu.  


Czyli nie tylko ja dostałam taki ciekawy prezent

Odp: Do czego ta patelnia?

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od bratowej taką patelnię jak na zdjęciu. Niestety ani ona ani ja nie mamy pojęcia do czego ona może być. Ma ktoś może taką patelnię? Do czego można jej użyć?


To patelnia do mini naleśników lub placuszków.

(usunięte przez moderatora)
obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Do czego ta patelnia?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Mam taką samą patelnię. Dała mi ją teściowa. Leży i czeka, bo jest dość nietypowa i nie wiem jak "zachowa" się po daniu jej na kuchenkę. Od spodu jest "pusta". Może kiedyś się przemogę i przetestuję ją Tylko jeszcze muszę znaleźć jakiś przepis na takie placuszki,bo zwykłe ciasto na słodkie placuszki chyba nie zda egzaminu.  

Odp: Odp: Odp: Do czego ta patelnia?

mocsłodkości
Też się nad tym zastanawiałam, bo po co kupować coś nie wiedząc do czego to służy Przetestuję to na placuszki i zobaczymy co z tego wyjdzie

Odp: Odp: Do czego ta patelnia?

ciasteczka
Ja bym spróbowała zrobić na niej placuszki np. z owocami Też uważam, że dziwne to, że daje się komuś prezent samemu nie znając zastosowania

Odp: Do czego ta patelnia?

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od bratowej taką patelnię jak na zdjęciu. Niestety ani ona ani ja nie mamy pojęcia do czego ona może być. Ma ktoś może taką patelnię? Do czego można jej użyć?


Fajny prezent Swoją drogą jak można dać komuś coś nie wiedząc do czego służy Może to jest patelnia do robienia takich mini placuszków?

Do czego ta patelnia?

mocsłodkości
Dostałam od bratowej taką patelnię jak na zdjęciu. Niestety ani ona ani ja nie mamy pojęcia do czego ona może być. Ma ktoś może taką patelnię? Do czego można jej użyć?
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Do czego ta patelnia?