Do Dobrego! ważne!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Do Dobrego! ważne!

Bahus napisał(a):

Anulkko7, postanowiłem wtrącić swoje "trzy grosze" Znasz mnie od dawna i wiesz, że na moderowaniu znam się dobrze (mimo, że tutaj moderatorem nie jestem). Pragnę Ci zwrócić uwagę na fakt, że moderator wcale nie ma obowiązku odpowiadać na każdy post i zapytanie. Ty też przecież nie musisz odpowiadać, na każdy napisany do Ciebie list. Znając Dobrego wiem, że raczej nie należy do osób, które olewają innych.
A nie przyszło Ci do głowy, że w natłoku prac (również zawodowych) mógł Twojego postu nie zauważyć, albo o nim zapomnieć? Jak wiesz strona ta jest bezpłatna i za korzystanie z przepisów, artykułów, forum itp. nic nie musisz płacić. A zatem wymagać za dużo też nie powinnaś.. Ciesz się z tego co za darmo dostajesz, albo po prostu idź na stronę gdzie Ci się bardziej podoba. Każdy ma prawo. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma i każdy może przyjść czy odejść kiedy tylko zechce... Tylko po co robić z tego "wielkie wydarzenie"?
Wiem, że jesteś osobą bardzo młodą . Ale to nie zwalnia Cię od respektowania pewnych zasad.( Ja Ci też nie nakazuję abyś ze swojego pokoju wyrzuciła wszystkie lalki. Co najwyżej mogę to Tobie tylko zasugerować... i nic ponadto.

No to i ja poczytalem ,powiem tak ! wcale sie nie dziwie dziewczynie ze sobie poszla,jak napisala wczesniej ceni uczciwosc,i bardzo dobrze.Nie wiem jakie wiezy rodzinne lacza dobrego z kindzia .
Napisales bahusie ze moderator mogl nie zauwazyc watku,ale teraz wie o ktory Anulce chodzilo ,i w dalszym ciagu nie usunol tych zdjec skopiowanych,bo ze sa skopiowane to slepy zobaczy.
Nastepna sprawa, Anulka nic tutaj nie dostawala za darmo, wstawiala swoje przepisy i zdjecia.
Ja sam korzystam z jej przepisow ,bo ma dobre ,wiec nie mozesz pisac ze cos dostala za darmo.
Ta strona istnieje dzieki przepisom uzytkownikow,zeby nie one co by moderatorzy wstawiali ?chyba tylko reklamy.
O gdybys mnie napisal ze dostaje cos za darmo! to przyznam ci racje w 100
% bo sam tutaj jeszcze nic nie wstawilem,nie mam wlasnych przepisow bo sie ucze gotowac
To moje zdanie na ten temat.
I powiem ci ze ta strona wz ,to bardzo ciekawa,poczytalem tam wielu ciekawych watkow ,forum maja rewelacyjne i przepisy tez.
Nawet sie tam zalogowalem ale ty PIWOSZU jestes tam moderatorem i nawet sie nie przyznales oj teraz rozumiem
Chyba starasz sie i tutaj o ten etat mam racje?

zmieniono 2 razy (ostatnio 16 maj 2009 17:05 przez maniek_4_26@o2.pl)

Odp: Do Dobrego! ważne!

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Anulkko7, postanowiłem wtrącić swoje "trzy grosze" Znasz mnie od dawna i wiesz, że na moderowaniu znam się dobrze (mimo, że tutaj moderatorem nie jestem). Pragnę Ci zwrócić uwagę na fakt, że moderator wcale nie ma obowiązku odpowiadać na każdy post i zapytanie. Ty też przecież nie musisz odpowiadać, na każdy napisany do Ciebie list. Znając Dobrego wiem, że raczej nie należy do osób, które olewają innych.
A nie przyszło Ci do głowy, że w natłoku prac (również zawodowych) mógł Twojego postu nie zauważyć, albo o nim zapomnieć? Jak wiesz strona ta jest bezpłatna i za korzystanie z przepisów, artykułów, forum itp. nic nie musisz płacić. A zatem wymagać za dużo też nie powinnaś.. Ciesz się z tego co za darmo dostajesz, albo po prostu idź na stronę gdzie Ci się bardziej podoba. Każdy ma prawo. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma i każdy może przyjść czy odejść kiedy tylko zechce... Tylko po co robić z tego "wielkie wydarzenie"?
Wiem, że jesteś osobą bardzo młodą . Ale to nie zwalnia Cię od respektowania pewnych zasad.( Ja Ci też nie nakazuję abyś ze swojego pokoju wyrzuciła wszystkie lalki. Co najwyżej mogę to Tobie tylko zasugerować... i nic ponadto.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Do Dobrego! ważne!

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Anullka7, konto zostało usunięte.
Pozdrawiam i dziękuję za udział w życiu serwisu.

dobry

Odp: Do Dobrego! ważne!

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Bardzo mi przykro Anulko, ze od nas odchodzisz ! Chyba padaze w Twoja strone, tzn. zaloze sobie konto na WZ. Uwazam, ze masz 100% racje i tez bym tak postapila na Twoim miejscu. Dalece niesmacznym jest ignorancja,a co za tym idzie brak szacunku ze strony moderatorów. Irytujaca jest ta Wasza biernosc....

Do Dobrego! ważne!

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Mam nadzieję Dobry,że przeczytasz ten wątek
Szkoda Dobry że nie skasowałeś zdjęć skopiowanych Kindzi,które wskazałam w łamaniu regulaminu, już tyle dni temu(uważam że się mnie olewa) na wątki innych odpisujesz natychmiast,moich wytykań nieuczciwości nawet się nie czyta,ale jak obiecałam więcej już nie będę się odzywać w tamtym wątku,ani w żadnym innym.
Najpierw sam zakładasz wątek o łamaniu regulaminu, a jak ktoś napisze i udowodni oszustwo,to i tak nie reagujesz.(zdjęcia wiszą dalej)
Nie podoba mi się również, ujawnianie prywatnych wiadomości użytkowników pisanych do moderatorów,co miało miejsce w moim wypadku (i nie tylko moich)]zaznaczam że meil był skierowany do Ciebie a nie do Twojej żony,nikt mi nie odpisał,ale za to na forum było o tym głośno.
Nie podobało mi się też najeżdżanie na Kazika,w wielu kwestiach się z nim nie zgadzam,ale akurat w przypadku babki miał rację,bo nie była ona wegetariańska.
Było mi tutaj bardzo dobrze z Wami,starałam się wstawiać sprawdzone przepisy ale ponieważ sama jestem uczciwa ,nie mogę znieść jak inni tolerują nieuczciwość.
Bardzo proszę o usunięcie mojego konta,ponieważ nie będę więcej wstawiać tutaj żadnych zdjęć,ani przepisów.
Wszystkich ceniących moje przepisy,zapraszam na stronę Wż,mój login to niebieska-różyczka,Tam też wstawiam przepisy od ponad roku..Pozdrawiam.
Proszę koniecznie,usunąć moje konto.
Bardzo dziękuję,za dwa wygrane kubeczki,ale uważam że wygrałam je uczciwie

zmieniono 2 razy (ostatnio 16 maj 2009 12:58 przez anullka7)

Odpowiedz na/ edytuj Do Dobrego! ważne!