Do moderatorów !

Obserwuj wątek

Odp: Do moderatorów !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
anullka7 napisał(a):

To co się dzieje na tej stronie,przechodzi ludzkie pojęcie,ludzie się starają wstawiają własnoręcznie robione przepisy i zdjęcia ,a inni łamią regulamin!
kopiują zdjęcia z innych stron,mało tego,skanują z książek ,a szanowni moderatorzy dają na to przyzwolenie,Darek 112 dodał 3 przepisy ze skanami zdjęć z książek ,chyba tylko ślepiec by tego nie zauważył,POMIDOROWE ŻAGLÓWKI,BAŚNIOWY ZEGAR DO SCHRUPANIA,JAMNICZKI,mało tego inni dodają zdjęcia z W-żetu z ich hologramem ,i jest to akceptowane ,normalnie wstyd.Dlatego postanowiłam więcej ,nie wstawiać żadnych swoich przepisów na tej stronie ( Pomyliłam się co do tej strony,przepraszam.

Sprawa wyglada tak:
Jeżeli ktoś łamie regulmin, czyli kopiuje przepisy i zdjecia z innych źródel, brdzo proszę o podanie tych źródeł - w takim przypadku bedziemy banowac skopiowane przepisy i usuwać.
Rzeczywiscie, mamy kilku użytkownikow z WZtu i wstawiaja oni swoje przepisy wraz ze swoimi zdjeciami, jezeli gdzies zostal hologram - bardzo prosze o wskazanie tego miejsca, zdjecia zostana usuniete.
I trzecia rzecz - mamy co najmniej kilku uzytkownikow (anullka jestes jednym z nich) ktorzy wstawiaja bardzo ladne przepisy, wg nas zaslugujace co najmniej na kubeczek, ale niestety ci uzytkownicy przegrywaja w rankingu ilosciowym. W zwiazku z tym mamy pomysl na kolejny konkurs, ktory umozliwi nam nagrodzenie tych wlasnie uzytkownikow, ale do tego potrzebna jest dodatkowa funkcjonalnosc, nad ktora pracujemy - stąd prośba o chwilę cierpliwosci. A na przepis na deserek oczywiscie czekamy, ale moze lepiej bedzie go wstawic po uruchomieniu dodatkowej akcji z nagrodami?
Proponuje kontynuować rozmowę na ten temat w tym wątku:
http://forum.gotujmy.pl/tutaj-zglaszamy-lamanie-regulaminu-serwisu,watek,18082h100.html
pzdr
dobry

Odp: Do moderatorów !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Co to za bojowe nastroje i trudne decyzje?
Aż tak tu źle nagle się zrobiło?
Powolutku... powolutku... kawa musi mi w zylach zaczac krazyc...

Odp: Odp: Do moderatorów !

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

Spokojnie.
Moderator tez czlowiek, ma prace, rodzine i czasami pospać musi
Idzie weekend, wiec beda porządki.
Buziaki.


Mam nadzieję Dobry ,że tym się zajmiesz jak Ty posprzątasz,to ja się prześpię i może też decyzję zmienię i zostanę tutaj; i wstawię swój deserek który właśnie dzisiaj zrobiłam.
całuski.

zmieniono 1 raz (ostatnio 07 mar 2009 00:01 przez anullka7)

Odp: Do moderatorów !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Spokojnie.
Moderator tez czlowiek, ma prace, rodzine i czasami pospać musi
Idzie weekend, wiec beda porządki.
Buziaki.

Odp: Do moderatorów !

majgrz11maja
anullka7 ma rację i dziwię się na opieszałość ze strony moderatorów,chyba że moderatorzy utworzyli stronę by sprzedawać reklamy to by wyjaśniało brak zainteresowania regulaminem i wartością tej strony.

Do moderatorów !

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
To co się dzieje na tej stronie,przechodzi ludzkie pojęcie,ludzie się starają wstawiają własnoręcznie robione przepisy i zdjęcia ,a inni łamią regulamin!
kopiują zdjęcia z innych stron,mało tego,skanują z książek ,a szanowni moderatorzy dają na to przyzwolenie,Darek 112 dodał 3 przepisy ze skanami zdjęć z książek ,chyba tylko ślepiec by tego nie zauważył,POMIDOROWE ŻAGLÓWKI,BAŚNIOWY ZEGAR DO SCHRUPANIA,JAMNICZKI,mało tego inni dodają zdjęcia z W-żetu z ich hologramem ,i jest to akceptowane ,normalnie wstyd.Dlatego postanowiłam więcej ,nie wstawiać żadnych swoich przepisów na tej stronie ( Pomyliłam się co do tej strony,przepraszam.

Odpowiedz na/ edytuj Do moderatorów !