do poczytania

Obserwuj wątek

Odp: Odp: do poczytania

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

mediana napisał(a):

ostatnio w moje łapki wpadła książka "183 nowe przepisy siostry Anastazji" całkiem ciekawe


Jak będziesz miała wenę to napisz recenzję i wrzuci się na serwis



ale ja to tylko pożyczyłam do skserowania i już oddałam mam kilka przepisów na ciasta warstwowe zanim napiszę muszę sama przetestować

Odp: do poczytania

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
myślę że z większością produktów, ja też mam takie książki i przepisy na ozory końskie albo szyjki gęsie o tatrczuchu nie wspomnę bo nie mam mąki gryczanej jak sobie sama nie zmielę itd

Odp: do poczytania

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
mediana napisał(a):

ostatnio w moje łapki wpadła książka "183 nowe przepisy siostry Anastazji" całkiem ciekawe Jak ktoś będzie miał okazję to niech poogląda dość tania i ci co wypróbowali chwalą sobie przepisy(szczególnie ciasta są efektowne)

jest taka wiekowa pozycja o tytule "365 obiadów" Ćwierszczakiewiczowej ... sto % gwarancji ...tyle że miary są staropolskie... np kopa , put , cembr ... no i z niektórymi produktami może być licho

Odp: Odp: do poczytania

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
jarek-energy napisał(a):

Jest mały problem....ciasta upiec mogę , zjeść nie , mormalnie nie lubie , ma ktoś coś takiego?...raz na rok zjem karpatkę albo cos w tym rodzaju , jakis tam słomnicki placek , ale żeby je jeść tak normalnie?...dla mnie fe! tak juz mam - najlepsze ciasto dla mnie to rolada ...z boczku

... a z ryb to najlepsza jest polędwica wołowa....

Odp: Odp: do poczytania

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
moj maz nie je ciasta w ogole, innych slodyczy tez nie, od swieta jakis baton...

Odp: do poczytania

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
mediana napisał(a):

ostatnio w moje łapki wpadła książka "183 nowe przepisy siostry Anastazji" całkiem ciekawe


Jak będziesz miała wenę to napisz recenzję i wrzuci się na serwis

Odp: do poczytania

jarek-energy
Jest mały problem....ciasta upiec mogę , zjeść nie , mormalnie nie lubie , ma ktoś coś takiego?...raz na rok zjem karpatkę albo cos w tym rodzaju , jakis tam słomnicki placek , ale żeby je jeść tak normalnie?...dla mnie fe! tak juz mam - najlepsze ciasto dla mnie to rolada ...z boczku

do poczytania

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
ostatnio w moje łapki wpadła książka "183 nowe przepisy siostry Anastazji" całkiem ciekawe Jak ktoś będzie miał okazję to niech poogląda dość tania i ci co wypróbowali chwalą sobie przepisy(szczególnie ciasta są efektowne)

Odpowiedz na/ edytuj do poczytania