Do Sarenki

Obserwuj wątek

Odp: Do Sarenki

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
no i masz rację Bahus,prawdziwa milusińska z naszej Sarenki,kochana dziewczyna z temperamencikiem

Odp: Odp: Do Sarenki

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Zmieściło się....

Heh, w pierwszej chwili odczytałem "zemściło się".
Też pasuje

Odp: Do Sarenki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Zmieściło się....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Do Sarenki

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Mysle, ze powyzsze smialo miesci sie w kategoriach - ''sluszne'' i ''bez ogrodek''

Odp: Do Sarenki

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
No to teraz kiedy juz dostalam ''wolna reke'' to moge pojechac po calosci, na maxa Skoro juz wiem, jakie wzgledy zaskarbilam sobie u Ciebie, to moze przystapmy od razu do dzialania Chcialabym 2 kubeczki dla Misi53 i jeden dla mnie, dwa dla Msewki i jeden dla mnie... dwa dla Kingi i jeden dla mnie Chwaliles sie grubym portfelem i tym, ze mozesz odkupic duzo zielonych kubeczkow! To ja poprosze, liste zyczen znasz!
A tak powazniej, to dzieki Zapamietam sobie Twoje slowa i badz pewien, ze nie omieszkam niczego pominac, a moze wiecej osob...mogloby tak... jak ja... byloby weselej

Odp: Do Sarenki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
A Sarenka milczy........
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Do Sarenki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Masz bardzo fajny nick. Jesteś super fajną "osóbką"... taką prawdziwą ozdobą naszego forum. Postrzegam Cię (mimo nieraz krytyki wobec Bahusa) jako bardzo pozytywnie nakręconą indywidualność.. Dołączam Cię do grona moich przyjaciół...krytykuj mnie, wylewaj na mnie morze atramentu, ale niech to będzie nietuzinkowy i spontaniczny osąd mojej skromnej osoby. Zawsze to docenię w kategoriach "słusznie" i "bez ogródek". Ot co.
Howg..powiedziałem
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Do Sarenki