Dobre jedzenie poznań - polecicie?

Obserwuj wątek

Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

Santkowska
smakosz_smaku to jak tak lubisz kuchnię włoską to spróbuj pizzy w Bistro Szyperska co prawda, nie jest to klasyczna włoska knajpa, ale ich pizze z pieca to zdecydowanie coś co na poznańskim rynku kulinarnym można wyróżnić. Cavallo - http://bistroszyperska.pl/pizza_z_pieca.html szczególnie, jak dla mnie bomba, pomimo tego, że nie jestem zwolenniczką pizzy na codzień.

Odp: Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

smakosz_smaku
Bushi,hmmm, chyba jednak wolę Mollini i ich włoskie jedzenie, ale sprawdę i Bushi, każda kuchnia jest dobra,ale włoska nalepsza.

Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

Sandra_Potocz
Przejde się do tego Bushi mam nadzieje, że będzie mi u nich smakować ponieważ jestem wielką fanką tego jedzenia

Odp: Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

smakosz_smaku
Italia bardzo w proządku knajpka, natomaist ja chyba wolę Mollini na św. Marcinie, maja świetną atmosferę, przepyszne jedzenie i przystępne ceny,

Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

ANNA_33030
Ja uwielbiam " Oberża POD DZWONKIEM " i " HANAM SUSHI " To pyszne knajpki. Nie wiem, czy wiecie, ale w Poznaniu jak i w innych miastach w Polsce działa " TASTE CLUB " - Klub miłośników dobrego jedzenia na mieście. Z nią macie wiele zniżek - do 50 % podczas wizyt w restauracjach partnerskich oraz możliwości otrzymania premii pieniężnej za aktywne rekomendowanie programu. Tu macie wiele informacji na ten temat : http://tasteclub.pl/

Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

Kubuś2
  • Kubuś2

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja polecam Ahmeda.
Na kawalerskim tam wpadliśmy z kolegami. Naprawdę mają dobre jedzienie.
http://www.ahmed.pl/

Odp: Odp: Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

Sarna
  • Sarna

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mogę polecić restaurację Cammero na Bukowskiej To nowy steak house. Odkryłam ją dopiero niedawno, ale jest godna polecenia. Mają bardzo dobre mięso. Mają profil na Facebooku, więc można sobie zobaczyć jak wyglądają posiłki.
A jeżeli chodzi bardzie o kawiarnie, to pełno jest ich w okolicach Starego Rynku - każdy znajdzie coś dla siebie

Odp: Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

gastronomek
pacpaw napisał(a):

Jedyne sushi w jakim byłem w Pozku to Sushi Bushi :o) Teraz mam misje robić sushi sobie w domu. Ceny w restauracjach sushi uważam za wygórowane



Zgadzam się. Same skadniki są wiele tańsze a przyjemność ze stworzenia takiego dania jest świetna

Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

Bartoszz
  • Bartoszz

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najczęściej zamawiam jedzenie do domu lub pracy. W moim rankingu pizzerii na pierwszym miejscu znajduję się Pomezia na Górczynie. Pizza jest przepyszna Dużo składników i idealna ilość sera.

Odp: Dobre jedzenie poznań - polecicie?

Juletta31
  • Juletta31

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja akurat lubię Italię na Wildzie. Mają smaczne jedzenie włoskie a także i polskie. Osobiście polecam ich łososia.Obsługa i ceny są jak najbardziej ok

Odpowiedz na/ edytuj Dobre jedzenie poznań - polecicie?