Dodatki do makaronu

Obserwuj wątek

Odp: Dodatki do makaronu

grahamka
  • grahamka

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Często robię makaron z pesto, jak nie mam z czasu zrobić własnego to kupuję primo gusto, bo ten smakuje mi najlepiej. Lubię też z pomidorkami koktajlowymi, mozzarellą i oliwą Makaron zawsze musi być dobrej jakości.

Odp: Dodatki do makaronu

grahamka
  • grahamka

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Często robię makaron z pesto, jak nie mam z czasu zrobić własnego to kupuję primo gusto, bo ten smakuje mi najlepiej. Lubię też z pomidorkami koktajlowymi, mozzarellą i oliwą Makaron zawsze musi być dobrej jakości.

Odp: Odp: Dodatki do makaronu

ciasteczka
Podziel się przepisem na orientalne smaki Z chęcią bym coś takiego przygotowała tylko jakoś nie mam w tej kwestii doświadczenia. Takie smaki to tylko na wynos, albo restauracja.

Odp: Dodatki do makaronu

efu7
  • efu7

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja nie jestem wielkim mięsożercą, uwielbiam makaron ze szpinakiem, z porami, z pieczarkami, z cebulą, z samym sosem pomidorowym na ostro, z sosem balsamicznym, z fenkułem i cebulą, z cukinią.

Wersje mięsne preferuję na orientalną nutę, np won ton stir fry ze schabem i warzywami po chińsku, makaron ryżowy z indykiem, cukinią, cebulą, sosem sojowym i sezamem itp.

Ale jeśli lubisz mięso, to do każdej wersji możesz dodać podsmażone mielone lub paski piersi kurczaka

Aha, robię też trzy wersje makaronu rybnego: z tuńczykiem, z łososiem i spaghetti alla putanesca.

Jakby ktoś chciał przepis na cokolwiek, to proszę pytać Ogólnie jestem makaroniarą i uwielbiam te kluski w każdej wersji

Odp: Dodatki do makaronu

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Temat rzeka Na Gotujmy znajdziesz cała masę przepisów na makarony z przeróżnymi dodatkami. Są makarony z krewetkami i innymi owocami morza. Są makarony na słodko np. z truskawkami. Mięso możesz zastąpić np. cienką kiełbasą. Niby niewielka zmiana, ale efekt murowany. Możesz go podać z warzywami. Można go wymieszać z tym co masz w lodówce ( trochę tego trochę tamtego), zalać sosem posypać żółtym serem i zapiec w piekarniku

Dodatki do makaronu

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Makaron z mięsem chyba każdy zna. Nie żeby mi się to połączenia znudziło, bo jestem typowym mięsożercą. Z czym jeszcze robicie makaron? Jakie dodatki będą do niego pasowały?

Odpowiedz na/ edytuj Dodatki do makaronu