Dodatkowe zdjęcie główne

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Dodatkowe zdjęcie główne

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
zbysiowa napisał(a):

Mniam1 napisał(a):

W etapach można dodać zdjęcie gotowej potrawy? Myślałam, że etapy to etapy. Ale jak tak to super


Można w etapach pokazać tort w całości, a na głównym zdjęciu, porcja na talerzu, lub tort w przekroju Osobiście, wolę takie fotki, bo wiem jak potrawa wygląda w środku

dostałam odpowiedź od redakcji wezmą moją propozycję pod uwagę

Odp: Odp: Odp: Dodatkowe zdjęcie główne

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Mniam1 napisał(a):

W etapach można dodać zdjęcie gotowej potrawy? Myślałam, że etapy to etapy. Ale jak tak to super


Można w etapach pokazać tort w całości, a na głównym zdjęciu, porcja na talerzu, lub tort w przekroju Osobiście, wolę takie fotki, bo wiem jak potrawa wygląda w środku

Odp: Odp: Dodatkowe zdjęcie główne

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
zbysiowa napisał(a):

gosia47-47 napisał(a):

Witam, chciałabym zapytać czy jest taka możliwość, aby dodać miejsce na dodatkowe zdjęcie główne. Oczywiście nie musiałby być ono punktowane.

Chodzi o to, że np. przy plackach warto byłoby pokazać zdjęcie wypieku w całości i zdjęcie wypieku w środku (po przekrojeniu). Nie raz jest kłopot z wyborem najładniejszego zdjęcia, żeby zaprezentować danie w całości i takie pole na dodatkowe zdjęcie byłoby bardzo fajne, a umieszczanie takich zdjęć w kolejnych krokach jest zabronione.

Wydaje mi się, że byłby to fajny pomysł. Co wy na to?


Gosiu, zdjęcie "po przekrojeniu" możesz dodać w etapach przygotowania (4) nie jest to zabronione, o ile nie jest dublem zdjęcia głównego


o to nie wiedziałam, nieraz dodawałam, np. główne placek w całości i 4 kroku zdjęcie po przekrojeniu i nie zaakceptowano mi tego. A wiele placków aż się prosi o dodatkowe zdjęcie. Tak jak pisałam nie musi być ono nawet punktowane, byle by było. Pisałam już do redakcji o to, czekam na odpowiedź
no ale i tak jeśli robię coś krok po kroku to wszystkie miejsca mam zajęte.. przydałyby się kolejne...

Odp: Odp: Dodatkowe zdjęcie główne

Mniam1
  • Mniam1

  • Posty: 41
  • Przepisy: 871
  • Artykuły: 1
W etapach można dodać zdjęcie gotowej potrawy? Myślałam, że etapy to etapy. Ale jak tak to super

Odp: Dodatkowe zdjęcie główne

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
jeżeli chcemy pokazać więcej zdjęć z etapów przygotowania to można zrobić składankę zdjęć...

Odp: Dodatkowe zdjęcie główne

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
gosia47-47 napisał(a):

Witam, chciałabym zapytać czy jest taka możliwość, aby dodać miejsce na dodatkowe zdjęcie główne. Oczywiście nie musiałby być ono punktowane.

Chodzi o to, że np. przy plackach warto byłoby pokazać zdjęcie wypieku w całości i zdjęcie wypieku w środku (po przekrojeniu). Nie raz jest kłopot z wyborem najładniejszego zdjęcia, żeby zaprezentować danie w całości i takie pole na dodatkowe zdjęcie byłoby bardzo fajne, a umieszczanie takich zdjęć w kolejnych krokach jest zabronione.

Wydaje mi się, że byłby to fajny pomysł. Co wy na to?


Gosiu, zdjęcie "po przekrojeniu" możesz dodać w etapach przygotowania (4) nie jest to zabronione, o ile nie jest dublem zdjęcia głównego

Odp: Dodatkowe zdjęcie główne

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Ja jestem za! Mi by się przydały dodatkowe kroki, bo czasem bardzo chciałabym coś zilustrować na więcej niż 4.

Odp: Dodatkowe zdjęcie główne

Mniam1
  • Mniam1

  • Posty: 41
  • Przepisy: 871
  • Artykuły: 1
Jestem też za tym. Chciałam to zgłosić tylko za bardzo nie wiedziałam gdzie Czasami, aż się prosi, żeby było jeszcze jedno zdjęcie.

Dodatkowe zdjęcie główne

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
Witam, chciałabym zapytać czy jest taka możliwość, aby dodać miejsce na dodatkowe zdjęcie główne. Oczywiście nie musiałby być ono punktowane.

Chodzi o to, że np. przy plackach warto byłoby pokazać zdjęcie wypieku w całości i zdjęcie wypieku w środku (po przekrojeniu). Nie raz jest kłopot z wyborem najładniejszego zdjęcia, żeby zaprezentować danie w całości i takie pole na dodatkowe zdjęcie byłoby bardzo fajne, a umieszczanie takich zdjęć w kolejnych krokach jest zabronione.

Wydaje mi się, że byłby to fajny pomysł. Co wy na to?

Odpowiedz na/ edytuj Dodatkowe zdjęcie główne