Domowe piwo

Obserwuj wątek

Odp: Domowe piwo

WinoToskanii_pl
Warzenie piwa w domowych warunkach to wbrew pozorom ciężka sztuka i wymaga doświadczenia,wiedzy oraz precyzji. W przeciwnym razie takie piwo po prostu nam nie wyjdzie,nie będzie smaczne.

Odp: Domowe piwo

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Osobiście nie robiłam nigdy piwa, ale mój znajmy je sam wytwarza, poproszę go o interesujący przepis i oczywiście sprawdzony, wtedy podrzucę przepis na forum

Odp: Domowe piwo

Monika Kucharek
Ja ostatnio widziałam u siebie w ogrodniczym wiadra zamykane i do tego drogie (od 60 zł w góre) jakieś butelki z proszkiem z których niby ma wyjść piwo.
Z tego co słyszałam to podobno dobre a patrząc na ceny już odliczając pierwszy zakup na to wiadro i butelki do których potem trzeba zlać piwo to koszt produkcji z tych słodów wychodziłby w okolicach 2,6 zł za litr. Prawdopodobnie w tym roku spróbuje je wytworzyć i może coś tu skrobnę na ten temat więcej

Jeśli da się wytwarzać bez tych proszków, to miło byłoby też coś na ten temat się dowiedzieć

Odp: Domowe piwo

SuperInterior_pl
Mając odpowiednie doświadczenie oraz przyrządy,aparaturę- jak najbardziej można spróbować warzyć piwo samemu,smak jest zupełnie inny niż to kupne w sklepach.

Domowe piwo

Smaki Nati
Witajcie Wiele osób wytwarza w domach samodzielnie różne alkohole, najczęściej wina i nalewki. A co z piwem? Słyszałam, że też można w domu je zrobić. Macie z tym jakieś doświadczenie lub wiedzę sprawdzoną? Własne piwko to może być ciekawe doznanie smakowe

Odpowiedz na/ edytuj Domowe piwo