Domowe piwo

Obserwuj wątek

Odp: Domowe piwo

skazana66
  • skazana66

  • Posty: 4
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
jeśli ktoś chce porozmawiać to zapraszam

Odp: Domowe piwo

skazana66
  • skazana66

  • Posty: 4
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
bardzo lubię swoje piwo. robimy je średnio co 2 tygodnie bo teraz jest odpowiedni do tego czas (cała zima i do końca kwietnia). nie jest to trudne, tylko trzeba mieć troche czasu. samo ważenie nie zajmuje długo (jeśli robimy prostszą metodą czyli z puszki), najdłużej schodzi mycie butelek, przelewanie i kapslowanie. ale efekty są

Odp: Domowe piwo

skazana66
  • skazana66

  • Posty: 4
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
z mężem robimy piwo już od jakiegoś czasu. polecam stronę www.alepiwo.pl. prowadzi ją mój znajomy (przemiły facet), który warzy piwo już od dobrych kilkunastu lat. zawsze służy pomocą, doradzi początkującym, prowadzi sprzedaż potrzebnych rzeczy w swoim sklepie internetowym.

Odp: Domowe piwo

caroline1983
Udało mi sie znaleźć informacje tutaj :
http://www.wielkiezarcie.com/forumThread.php?id=366736&post=366983

I po przeczytaniu ochota mi przeszla. Wino jest znacznie łatwiej zrobic.

Odp: Domowe piwo

sakura
  • sakura

  • Posty: 18
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 5
Ja wiem, że na allegro można kupić gotowe zestawy do warzenia piwa, łącznie z butelkami plastykowymi

Odp: Domowe piwo

SoulWriter
Też z chęcią dowiedziałbym się jak zrobić takie piwo zwłaszcza, że jest o wiele tańsze w produkcji, a smak jest o wiele lepszy. W przeliczeniu, koszt wyprodukowania w domu takiego piwa będzie równy 1,80 zł

Odp: Domowe piwo

Pasi-brzuch
Kiedys mialem okazje probowac i powiem ze lepszego w zyciu nie pilem ale jak sie robi to wciaz dla mnie jest tajemnica Chetnie dowiem sie takze rowniez czekam na jakies opinie

Domowe piwo

caroline1983
Skoro można w domu zrobić wino to pewnie piwo tez sie da problem w tym ze zupełnie nie mam pojecia jak się je robi. Jeśli ktoś kiedyś miał okazje samodzielnie zrobić ten trunek to będę wdzięczna za rady.

Odpowiedz na/ edytuj Domowe piwo