Drinki

Obserwuj wątek

Odp: Drinki

SuperInterior_pl
Kamikadze oraz Wściekłe Psy- myślę,że te dwa drinki są jak najbardziej godne polecenia dla każdego,w sam raz na chłodniejsze ja ki cieplejsze wieczory

Odp: Drinki

ania.kater
Ja najbardziej lubię zwykłą wódkę ze sprite'em oraz kamikadze

Odp: Drinki

smaczek.eda
Mojito z wódką Zamiast bacardi daję wódkę cytrynową, schłodzoną ! Super drink!

Odp: Drinki

Bro
  • Bro

  • Posty: 65
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Whisky tylko z lodem

Odp: Drinki

Gastrosklep.pl
Mi najbardziej smakuje Whiskey z coca colą,można dodać do niego pomarańczę lub cytrynę aby wzmocnić nieco smak,ale to juz kwestia gustu.

Odp: Drinki

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Ja miałem już jakiś czas temu okazję spróbować kilku drinków molekularnych - na zdjęciach zapoznaję się bliżej z mohito na suchym lodzie oraz mocno (!) alkoholową galaretką z agarem oraz bitą śmietaną.

Czy podbiły moje kubki smakowe? Zdecydowanie nie, pod tym względem wolę tradycyjne alkohole. Ale efektywne są, przyznacie
obrazek obrazek

Odp: Drinki

WinaImport_pl
Może napisz jakie smaki lubisz,te bardziej ostre czy łagodne? Bo samych drinków może być naprawde wiele jaki ich odmian,wiec w zasadzie do wyboru do koloru.

Odp: Odp: Drinki

Ofelia
  • Ofelia

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ten już przerobiłam, tylko używałam Żubrówki z trawką ale dzięki!

Odp: Drinki

Bro
  • Bro

  • Posty: 65
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fanem drinków nie jestem, jednak jest jeden zmyślny, do którego lubię czasem wracać. A więc bierzemy żołądkową gorzką miętową i Sprite w proporcjach jakie uznamy za słuszne, ja daje 1 do 4. Do tego wrzucamy 3 plasterki świeżego ogórka. Wygląda może niezbyt zachęcająco, ale jest bardzo dobry

Drinki

Ofelia
  • Ofelia

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Znudziły mi się już wszystkie drinki, które znam, szukam nowych, ciekawych przepisów. Podzielicie się?

Odpowiedz na/ edytuj Drinki