drinki z herbatą :)

Obserwuj wątek

Odp: drinki z herbatą :)

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Nie piłam jeszcze drinków z herbatą. Widzę, że muszę koniecznie spróbować!

Odp: drinki z herbatą :)

WinaImport_pl
Ja polecam nalewkę wiśniową z herbatą lub klasycznie herbatę z rumem,moim zdaniem obydwie kompozycje smakują wręcz wyśmienicie i jak najbardziej warto spróbować.

Odp: Odp: drinki z herbatą :)

klik
  • klik

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio piłam żubrówkę z zielona herbatą i limonką - posmakowało mi;] A do kawy lubię czasami dolać koniaku

Odp: drinki z herbatą :)

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
kawa z whisky smakuje....

Odp: Odp: drinki z herbatą :)

bajaderka28
Oglądałam ostatnio w programach kulinarnych jak robią drinki z kawą, to i z herbatą można spróbować. Zrobiłam raz mieszankę z zielonej herbaty liściastej (sam wywar), sok ananasowy, kilka łyżek paoli pomarańczowej i cytrynowej, do tego wódka żurawinowa, dowolna. Obowiązkowo lód, bardzo orzeźwiający napój na upalne letnie wieczory.

Odp: drinki z herbatą :)

lulka
  • lulka

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
spróbowałam zrobić malibu z zieloną herbatą i wyszło średnio. chyba w ogóle malibu średnio gra z herbatą, albo ja nie daję rady ktoś tu jest barmanem?
i wracając do tych dni herbaty o które pytałam - chyba się zdecyduję, i to nawet szybko bo gdzieś ktoś pisał że to tylko do końca grudnia. może tam mnie nauczą do czego dodać malibu!

Odp: Odp: drinki z herbatą :)

lulka
  • lulka

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
pszczółko, własnie odnośnie tych dni herbaty to na ich stronie widziałam dość sporo przepisów na takie driny z herbatą, i to przepisy od "zwykłych" ludzi, czyli zakładam że dobrze przećwiczone hihihi

mam w głowie teraz herbatę z malibu, tylko nie do końca wiem z jaką herbatą ją połączyć... hmm

Odp: drinki z herbatą :)

pszczolkaanulka
Wspaniały pomysł. lulka, zainspirowałaś mnie - już wiem, jakich przepisów na drinki szukać na planowane babskie spotkanie

Odp: Odp: drinki z herbatą :)

lulka
  • lulka

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wiadomo, herbata z rumem to podstawa Kiedyś, za szczenięcych lat pijało się też po prostu czarną herbatę z wódką, ale to bardziej z braku popity niż fascynacji drinami )) Dziś też byłam w tym t-barze, zabrałam znajomą na herbatę, niestety tym razem bezalkoholowo, bo samochód. Wisiał tam plakat reklamujący Dni Herbaty, poczytałam o tym i wygląda fajnie. Słyszałaś o tym?

Odp: drinki z herbatą :)

aune
  • aune

  • Posty: 3
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 1
Jeśli chodzi o drinki z herbatą to polecam sprawdzoną herbatę z rumem Pierwszy raz spróbowałam kilka lat temu na obozie żeglarskim. Świetnie rozgrzewa i jest pyszna. Oprócz rumu można dodać łyżeczkę soku z cytryny, odrobinę cukru i cynamon. Pycha

Odpowiedz na/ edytuj drinki z herbatą :)