Dzień Matki

Obserwuj wątek

Odp: Dzień Matki

Bazyliszek
Za to, że jest i za jej miłość, a w prezencie podarowałam jej oczywiście bukiet jej ulubionych róż i fantastyczną torebkę marki ( usunięte przez moderatora), którą tak uwielbia, ja zresztą również.

Odp: Odp: Dzień Matki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Zmiana planów W związku z dużym zainteresowaniem tortami zrobię dla mamy pralinki z jej ulubionym nadzieniem. Dawno ich nie robiłam więc pora zaszaleć i zrobić coś za czym moja mama przepada, a ja kocham to robić

Odp: Dzień Matki

ciasteczka
Ja zabiorę mamę na kawę do naszej ulubionej kawiarni i zamówimy sobie ciasto na specjalne okazje Potem zahaczymy o jakąś galerię
Moją mamę podziwiam za to, że potrafiła i nadal potrafi ogarnąć cały domowy chaos i zawsze wie gdzie co jest. Że mimo przeciwności losu, zawsze idzie do przodu i nie cofa się przed trudnościami.

Odp: Dzień Matki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Fakt Dzień Matki to najpiękniejszy dzień w roku Moja mama dostanie bukiet kwiatów i torcik własnoręcznie robiony i zdobiony. Co do dekoracji jeszcze pewna nie jestem ale trochę czasu zostało więc nie ma się czym stresować

Odp: Dzień Matki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja mojej mamie kupię bukiet róż i jeśli czas i możliwości pozwolą upiekę jej ulubione ciasto czyli szarlotkę. Niestety z czasem różnie bywa, ale kto wie może mi się uda Moja żona postanowiła że swojej mamie upiecze biszkopt, który przełoży kremem z dodatkiem owoców.

Odp: Dzień Matki

oliwia898
  • oliwia898

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kocham swoją mamę najmocniej w świecie Niestety, mieszkam na drugim końcu polski i nie będę blisko niej w tak wyjątkowym dniu. Tak więc postanowiłam podarować mojej mamie (mam nadzieję, że się ucieszy hihi) tort i kwiaty z dostawą do domu. Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Znalazłam taką możliwość tutaj .... ( usunięte przez moderatora). A swoją mamę podziwiam za wszystko a najbardziej za to, że po prostu jest bo jest NAJWSPANIALSZA

Dzień Matki

mocsłodkości
Już wkrótce chyba najpiękniejszy dzień w roku mianowicie Dzień Matki ( chyba, że ma ktoś inne zdanie na ten temat ). Tego dnia każda mama powinna czuć się jak królowa Co podarujecie tego dnia swojej mamie? Za co cenicie i podziwiacie swoje mamy?

Odpowiedz na/ edytuj Dzień Matki