Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

Obserwuj wątek

Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

Właśnie że to nie działa :-( już 4 dzień czekam na zaproszenie.No trudno.

Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

caroline1983
http://www.lockerz.com.pl/zaproszenia/

Spróbuj moze tak?

Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

Luna tu nie chodzi a zapamiętywanie tylko ciągłe wklepywanie login i hasło itd..nie chce mi się najzwyczajniej.Spróbuję podziałać coś z tym kluczem albo różdżką. Już prawie wszystko wyjaśnione.Jeszcze coś: osoby mające konto na lockerz.pl mogą mi wysłać zaproszenie.Nigdzie nie mogę dostać

Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
hasla to w głowie lepiej mieć ... ech .. ide do pracy. bawcie sie dobrze

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 mar 2012 05:29 przez luna19)

Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

caroline1983
Wpisujesz hasło i i login i jak wyskoczy pasek o zapamietanie to potwierdzasz. Jak Cie wyloguje to klikasz na ikone czarodziejskiej rózdzki lub klucza (zalezy od wersji opery) i jesteś automatycznie logowana. W przypadku gotujmy.pl najpierw otwierasz strone logowania potem klikasz kluczyk i gotowe.

Jak sie przyzwyczaisz do Opery to juz nie bedziesz chciała innej przegladarki
Po kilku latach uzywania jej obsługa FF czy IE poprostu mnie wkurza.

Odp: Odp: Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

Jola84
  • Jola84

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ano ba ja się nie wylogowuję wcale, tylko ja mam dostep do mojego laptopika, więc nie widze potrzeby by się wylogowywać :-) jedynie w bankach automatycznie mnie system wylogowuje, a onet, nk cały czas figuruje moje konto

a z jtn panel pomogło?

Odp: Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

Jola84 napisał(a):

http://pl.jtnpanel.com/communities/default.aspx?p=p836871315&n=(0%3a0-868921505%230%2c+690)

to skopiuj i wpisz w okno przeglądarki i masz jtn panel

a co do opery to ja z nią nigdy problemu nie miałam, mam okienka szybkiego wybierania na głównej stronie, gdzie sobie zapisuję moje stronki, a jak jest jakieś hasło to mnie zawsze na pasku górnym pyta, czy zapamiętać hasło dla tej strony.

Jola84 ja też mam takie fajne okienka szybkiego wybierania i również na pasku mi się pyta czy zapamiętać hasło.Mimo to jeśli się wyloguje i wchodze spowrotem to muszę sama swe dane wpisywać

Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

Jola84
  • Jola84

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
http://pl.jtnpanel.com/communities/default.aspx?p=p836871315&n=(0%3a0-868921505%230%2c+690)

to skopiuj i wpisz w okno przeglądarki i masz jtn panel

a co do opery to ja z nią nigdy problemu nie miałam, mam okienka szybkiego wybierania na głównej stronie, gdzie sobie zapisuję moje stronki, a jak jest jakieś hasło to mnie zawsze na pasku górnym pyta, czy zapamiętać hasło dla tej strony.

zmieniono 1 raz (ostatnio 21 mar 2012 15:49 przez Jola84)

Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

Pytam o zapamiętywanie haseł na operze,oraz o polskiej wresji JTN panel..

Odp: Odp: Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem

No nie wiem co ci odpowiedzieć, bo nawet nie bardzo rozumiem o co pytasz, ale przekazałam dobremu twoje pytanie i czekam na odpowiedź

Odpowiedz na/ edytuj Dziewczyny i chłopacy- pomóżcie mi ogarnąć problem