Edycja przepisow

Obserwuj wątek

Odp: Edycja przepisow

Babciagramolka
Tak- zmieniony przepis ukaże się dop[iero po akceptacji moderatora lub tego kto akurat w tym dniu sprawdza przepisy przed wstawieniem. Zaraz zobacze czy juz są zaakceptowane jak nie to Ci zatwierdzę edycję. Pozdrawiam,.

Odp: Odp: Edycja przepisow

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
tak, trzeba czekać na zatwierdzenie zmian przez moderatora

Odp: Edycja przepisow

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Dzieki Pyzuniu,znalazlam,ale mam jeszcze jedno pytanko-dodalam co potrzeba,pokazalo sie zmiany zapisane,ale kiedy wyedytowalam przepis wszystko jest bez zmian,czy trzeba czekac na zaakceptowanie dodanych zmian?

Odp: Odp: Edycja przepisow

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Anula, wejdź w swój profil, zakładka "moje" - powinna wyświetlić Ci się lista Twoich przepisów. Po prawej stronie przy każdym mam kolumny: punkty, status i edycja. Przy przepisie, który chcesz poprawić klikasz na edycję i przepis się otwiera - możesz dodać zdjęcie albo coś dopisać czy poprawić. Na koniec klikasz na dole "zapisz" - zmiany ukażą się po akceptacji moderatora.

Nie wiem tylko czy wszyscy użytkownicy mają możliwość edytowania swoich przepisów, ale mam nadzieję, że Ty tak

Odp: Edycja przepisow

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
I co z ta edycja,wlasnie chcialam wstawic zdjecie do dosc dawno dodanego przepisu i wstyd sie przyznac ale nie wpisalam jednego skladnikaczy moge poprawic to sama,czy musze pisac do moderatorow?

Odp: Edycja przepisow

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
co słychać w temacie? czy tutaj też obiecanki-cacanki aż głupim, naiwnym użytkownikom się znudzi pytać?

Odp: Odp: Edycja przepisow

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Witam !
Odświeżam temat .Co z możliwością edytowania przepisów ? Trochę sobie pochorowałam i myślałam po powrocie , że już coś ruszyło - a tu nadal nic .Nie ukrywam , że bardzo czekam na tą funkcję bo przyzwyczaiłam się do niej na innych stronach i teraz jest mi jak bez ręki . Każdy błąd ,, wisi " .O modyfikacji przepisu można pomarzyć .A przecież jest tak , że gotując jakąś potrawę ponownie czasem przez przypadek odkrywamy możliwość zrobienia jej jeszcze lepiej -i chcieli byśmy wprowadzić poprawkę ( zmiana czasem jest istotna dla smaku ale za mała na nowy przepis ) .A może czegoś nie wiem i funkcja już działa tylko ja jej nie odkryłam ?


Wpisy na forum mozna etytować i poprawiać np. chcielibyśmy

Odp: Edycja przepisow

Babciagramolka
Witam !
Odświeżam temat .Co z możliwością edytowania przepisów ? Trochę sobie pochorowałam i myślałam po powrocie , że już coś ruszyło - a tu nadal nic .Nie ukrywam , że bardzo czekam na tą funkcję bo przyzwyczaiłam się do niej na innych stronach i teraz jest mi jak bez ręki . Każdy błąd ,, wisi " .O modyfikacji przepisu można pomarzyć .A przecież jest tak , że gotując jakąś potrawę ponownie czasem przez przypadek odkrywamy możliwość zrobienia jej jeszcze lepiej -i chcielibyśmy wprowadzić poprawkę ( zmiana czasem jest istotna dla smaku ale za mała na nowy przepis ) .A może czegoś nie wiem i funkcja już działa tylko ja jej nie odkryłam ?

zmieniono 1 raz (ostatnio 30 gru 2009 17:04 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Edycja przepisow

Czyli jak walnę jakiegoś byka, czy też literówkę(czesto mi sie to zdarza) to juz nie bedę musiał głowy Tobie zawracać?

Aha, przy okazji (cholera, znow o coś sie zapytowywuję): czy jest jakaś lista "uczciwych autorow przepisów" jeśli tak to prosiłbym o uwzględnienie mojej skromnejosoby na tej liście.
Odpadłoby sprawdzanie, mniej roboty miałabyś

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lis 2009 20:50 przez Kazik45)

Odp: Odp: Edycja przepisow

Testy edycji przepisów są już zakończone, wszystko działa, wczoraj przesłane do wdrożenia, ja jeszcze mam zamiar w nich pogrzebać i przyjrzeć się przywracaniu wersji - to tak jak odwracanie kota ogonem, dlatego nie usuwam. Miały być oznaczone test edycji. Droga Glumando nie wpadaj w rozpacz, informatycy to w dzisiejszych czasach ludzie obłożeni robotą i na wszystkie usługi z ich strony trzeba czekać. Ja. Buziaki Tit.

Odpowiedz na/ edytuj Edycja przepisow