Edycja przepisow

Obserwuj wątek

Odp: Edycja przepisow

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Dalej nic sie nie dzieje.... nie moge edytowac.. a bledy sobie strasza.... ehhhh a myslalam, ze bedzie inaczej..

Odp: Odp: Edycja przepisow

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Wczoraj dostałam, i nie tylko ja, wiadomość od Tit z prośbą u przetestowanie edycji przepisu. Oczywiście zgodziłam się i wyglądało to następująco. Wstawiłam "przepis" ze zdjęciem (właściwie to było tylko kilka słów), został zaakceptowany a potem miałam go możliwość poprawić przez link, który dostałam od Tit. Dzisiaj pojawiła się wersja poprawiona na nieszczęsne pierożki

Prace nad wdrożeniem tej opcji trwają, jeszcze trochę cierpliwości, ale będzie taka opcja w panelu użytkownika (znaczek lupy przy każdym przepisie w zakładce "moje"). Będzie można wymienić zdjęcie, poprawić kategorie, składniki i cały opis tak, żeby było dobrze.

Odp: Edycja przepisow

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Glumando , próbną edycję już widziałam musimy po prostu czekać.

Edycja przepisow

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Witam wszystkich, oczekujacych na mozliwosc nanoszenia poprawek w swoich wlasnych przepisach.

Wczoraj dodalam przepis, podobno testowy... ukazal sie na stronie ..
Zawiera literowki.. bo mialbyc to przepis do wyprobowania edycji.. ale ja nigdzie nie widze tej opcji.. A moze wy widzicie

Byc moze, jestem niecierpliwa..

Jednak to tez swiadczy o stronie, jesli przepisy powpisywane sa z bledami.. a odwiedzajacy strone, niezarejestrowani "czytelnicy".. moga pomyslec.. " co za chala.. tyle bledow" ...
I nie beda mieli nawet cienia watpliowsci, ze to wina autorow przepisow... jak rowniez nie maja pojecia o tym, ze nie mozemy edytowac przepisow.. i wykonywac jakichkolwiek poprawek...

Jakos chyba ta edycja ma do nas pod gorke..

Czekam.... ale ile mozna czekac?

Pozdrawiam wszystkich niecierpliwych.

Odpowiedz na/ edytuj Edycja przepisow