Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

Obserwuj wątek

Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
taaa... kopalnie krola salomona? indiana jones?
ale ptasznik mnie wbił w ziemię, masakra, to zdjecie

Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
a ten małpi móżdżek to nawet w filmie zagrał

Odp: Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

kam w Londynie, kielbaski angielskie robia, tak mi sie wydaje z resztek po swini i papieru toaletowego, tak przynajmniej smakuja i wygladaja...

koleżanka mnie wzięła na ich śniadania wymiękłam; tłuszcz, sól i nie wiedziałam co jem bo to nie miało smaku niczego. Naprawdę opadłam z sił po wymyślaniu składników to jest jak z filmu "skrzydełko czy nóżka"

Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Ja mieszkam w Londynie, kielbaski angielskie robia, tak mi sie wydaje z resztek po swini i papieru toaletowego, tak przynajmniej smakuja i wygladaja...

Ja nie moge zapomniec jak przeczytalam kiedys w gazecie, ze gdzies tam w Azji biznesmeni slono placa, za malpi mozdzek, a podawany jest on nastepujaco: malpa jest pod stolem w klatce i na zywca ma trepanacje, coby mogli swiezy w temperaturze ciala malpy spalaszowac prosto z czaszki.....
W tym samym artykule bylo o virgin sushi - duzo przyjemniejsza opcja, po prostu sushi poukladane na ciele nagiej kobiety.

Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

Creator
  • Creator

  • Posty: 71
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
Sushi-Maki z pajączkiem? czy co to jest? Ptasznik w panierce?
Poproszę przepis na to

Odp: Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

hmm brzmi niezle, przysmak tesciowej,
to ja poprosze i frytki do tego
obrazek

Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

Creator
  • Creator

  • Posty: 71
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
A co powiecie na szaszłyk z pająków? Mogą to być np. ptaszniki. Bardzo popularne danie na Półwyspie Indochińskim... (Trzeba pamietac o usunięciu gruczołów jadowych) Czy ktos by sie pokusił na coś takiego? hehe

Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
tak tylko ja nie przeliczam na nasze(myślę w ich proporcjach czyli 1:1) ( nawet jakby to w sklepikach typu "za funciaka" można kupić pyszną czekoladę u nas ta czekolada -jeśli tylko jest kosztuje 30 zł a tam w przeliczeniu na nasze 4 zł) więc nawet pod tym względem jest taniej.

Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
no ze wszystko jest to wiadomo, ale za gorsze?
toć londek podobno przedrogi jest!

Odp: Egzotyka i inne... dziwactwa ;)

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
hehehe nie miałam siły bo zjadłam ich "śniadanko" i przez następne dwa dni nie mogłam się ruszyć. Zastanawiam się czy nie pojechać na dłużej jest polskie żarełko w sklepach żyć nie umierać...no i tony wszystkiego z całego świata za przysłowiowe grosze istny raj dla smakoszy ....a Big Ben stoi hehehe

Odpowiedz na/ edytuj Egzotyka i inne... dziwactwa ;)