Eko produkty

Obserwuj wątek

Odp: Eko produkty

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Ja kupuję produkty eko w małych sklepikach, które spotykam po drodze, ale nazw nie podam bo to żadna reklama.
Uważam, że warto takie rzeczy zobaczyć przed kupienie, a wcześniej rozeznać się, które produkty są eko i są zupełnie powszechnie dostępne w zwykłych sklepach czy bazarkach.

Odp: Eko produkty

Bro
  • Bro

  • Posty: 65
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
O Boże... Jeśli chcecie prowadzić marketing szeptany w Internecie to lepiej zlecić to jakieś firmie, która się w tym specjalizuje. A jeśli to pisała jakaś firma to pomyślałbym nad zakończeniem z nią współpracy

Odp: Eko produkty

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Subtelna reklama, niczym dowcip Karola Strasburgera

Odp: Eko produkty

Przez Internet Polecam miody z Pasieki Bartnik Mazurski oraz przetwory z Przetwórni Gryszczeniówka. Używam tych produktów do swoich wypieków i jestem bardzo zadowolona

Odp: Odp: Eko produkty

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
kołczu napisał(a):

Reklama subtelna niczym cios Andrzeja Gołoty Sklep w żaden sposób nie zachęca do zakupów. Ja eko kupuje rzadko, ale jeśli to na eko bazarach i targach - od producentów albo chociaż zapaleńców tematu, którzy kitu bezczelnego i marży gigantycznej nie wciskają...


Dokładnie

Odp: Eko produkty

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Reklama subtelna niczym cios Andrzeja Gołoty Sklep w żaden sposób nie zachęca do zakupów. Ja eko kupuje rzadko, ale jeśli to na eko bazarach i targach - od producentów albo chociaż zapaleńców tematu, którzy kitu bezczelnego i marży gigantycznej nie wciskają...

Odp: Eko produkty

Ero
  • Ero

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W sklepie internetowym www.tast.pl

Eko produkty

Kwoczka
  • Kwoczka

  • Posty: 26
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gdzie kupujecie produkty EKO?

Odpowiedz na/ edytuj Eko produkty