EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

Obserwuj wątek

Odp: EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

Kolejne przewodniki do wygrania - ktoś mnie uprzedził z komentarzem zanim pokazałam wszystkie
obrazek obrazek obrazek

Odp: EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Może być wesoło Ja będę podawała typy mężusia

Odp: EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

justynak223
Ja siłą wyższą muszę oglądać mecze. Mój mąż jak ma ważny mecz w telewizji to świat nie istnieje. nawet piwo mu do szczęścia nie potrzebne Hihi Najważniejsze aby Polska wygrała pierwszy mecz, mają szansę więc może zajdą wyżej niż nasz hymn na EURO chętnie po obstawiam wyniki

Odp: EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

Spec
  • Spec

  • Posty: 42
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 2
bende typował. Mam nadzieje ze nie trzeba bedzie tego robic w trakcie meczu

Odp: EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

kasiunia.1981
Ja kibicem nie jestem i na szczęście mój mąż też nie(nawet nie wiecie jaka jestem z tego powodu szczęśliwa).A co do naszej reprezentacji to nie miejcie złudzeń.....

Odp: EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
A ja uwielbiam piłkę nożną, ale tylko na światowym poziomie. Dlatego z przyjemnością obejrzałabym wszystkie mecze ME 2012. Nie wiem tylko czy czasu mi starczy... Ale dwa na pewno obejrzę na żywo ) Z typowaniem wyników może być jednak kiepsko, bo w lotka jakoś nigdy nie miałam szczęścia :-P

Odp: EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

Koper
  • Koper

  • Posty: 54
  • Przepisy: 677
  • Artykuły: 0
Fanem piłki nie jestem (mój mąż na szczęście też nie ), ale tradycyjnie obejrzę mecze polskiej reprezentacji, mam cichą nadzieję, że może więcej niż trzy...

Odp: EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

Babciagramolka
Mowy nie ma - nawet za super nagrody nie zainteresuję się Euro2012 . Dla mnie piłka nożna nie istnieje . Zamykam okno ( żeby nie słyszeć wrzasków ) - telewizor będzie chodził na kanałach o zwierzaczkach to może jakoś przeżyję

EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!

Tu na tym wątku trwa EUROkonkurs!

NIE MUSISZ ZNAĆ SIĘ NA PIŁCE, ŻEBY TRAFNIE WYTYPOWAĆ WYNIK MECZU!

Każdego dnia od 24 godzin przed do godziny rozpoczęcia meczu można typować wyniki kolejnych meczów Mistrzostw EURO 2012. Należy wpisać tu na tym wątku jaki wynik meczu przewidujesz. Jedna osoba może typować tylko raz jeden mecz. Głosować mogą tylko zalogowani użytkownicy gotujmy.pl. Druga osoba, która poda prawidłowy wynik meczu otrzyma nagrodę - przewodnik wydawnictwa Bezdroża. Będzie to oczywiście przewodnik po tym kraju Europy, który gra. Jest tyle nagród ile rozegranych będzie meczów, a kto prawidłowo wytypuje wynik finału dostanie 2 przewodniki.

WĄTEK JEST NIEWIDOCZNY DLA TYPUJĄCYCH - ZOSTANIE UJAWNIONY JUTRO 14 O GODZ. 100. DZIŚ TYPUJEMY MECZE NIEMCY HOLANDIA I DANIA PORTUGALIA

Do wygrania przewodniki wydawnictwa "Bezdroża". Nie przegap tego Nagrody ufundował sponsor konkursu bezdroża.pl
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 14 razy (ostatnio 20 mar 2013 10:19 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj EUROkonkurs! Wytypuj wynik meczu i wygraj przewodnik po Europie!