Forma do tarty

Obserwuj wątek

Odp: Forma do tarty

asia_z
  • asia_z

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dostałam. Dzisiaj spróbuje chyba zrobić jajka w kokilkach na kiełbasce. Chociaż to takie typowe śniadaniowe danie. A może coś na słodko? No, zobaczymy. W każdym razie, dziękuję za odpowiedź!

Odp: Odp: Odp: Forma do tarty

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
dostaniesz bo kupowałam http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00132915/ za 7,99

Odp: Odp: Forma do tarty

asia_z
  • asia_z

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Wiesz co, tak się przyglądam tym wpisom i sądzę, że to była jakaś naciągara, która chciała rozreklamować swój sklep. - te wpisy niektóre wydają mi się podejrzane. A formy silikonowe są ekstra, naprawdę


Możliwe. Ale niektóre rzeczy fajne tam mają, tylko ta strona, taka niechlujna, że odechciewa mi się dogłębnie po niej buszować.

p.jola, dzięki wielkie za informacje! Mieszkam na obrzeżach Warszawy, a do Ikei mam jeden autobus. Dzisiaj to za zimno, ale może mężczyznę w weekend wyciągnę to samochodem podjedziemy. Dziewczyny, a nie wiecie czy w Ikei dostanę kokilki?

Odp: Forma do tarty

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60133035/ znalazłam jest tańsza 19,99
obrazek obrazek

Odp: Forma do tarty

p.jola1
  • p.jola1

  • Posty: 215
  • Przepisy: 919
  • Artykuły: 9
A ja taką sobie kupiłam w Ikei realizując bon z gotujmy.pl. Nie była droga, coś ok. 25 zł.

Odp: Forma do tarty

Wiesz co, tak się przyglądam tym wpisom i sądzę, że to była jakaś naciągara, która chciała rozreklamować swój sklep. - te wpisy niektóre wydają mi się podejrzane. A formy silikonowe są ekstra, naprawdę

Odp: Forma do tarty

asia_z
  • asia_z

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fajne rzeczy można znaleźć w tym sklepie podanym przez Dziamdziam. Jednak nie mogę znaleźć tej formy (podejrzewam, ze po prostu nie mają już jej na stanie, w końcu to post sprzed trzech lat XD). Ciekawe produkty, ale strona kiepska, nie mogę się tam odnaleźć.
Wracając do tematu, ja jakiś czas temu kupiłam formę silikonową z takim szlaczkiem brązowym (zresztą też ze sklepu internetowego - Stylowa Zastawa), który zmianą koloru (a raczej swoim zniknięciem) sygnalizuje, że ciasto należy już wyjąć. Jeszcze mnie nie zawiódł. I chociaż nie ma stelaża, to ciasto mi się nie łamie podczas wyjmowania.

Odp: Forma do tarty

fajnachata-pl
Jeśli silikonowa to tylko ze stelażem. Jest zbyt płytka, żeby utrzymała sztywnośćprzy przenoszeniu i połamie Ci ciasto.


zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2012 15:14 przez fajnachata-pl)

Odp: Forma do tarty

DZIAMDZIAM
to jest włoska forma firmy Guardini, znalazlam ją w sklepie internetowym www.smak-kuchni.pl , ale na allegro tez widziałam...
właśnie czekam na przesyłkę

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 cze 2009 10:05 przez DZIAMDZIAM)

Odp: Odp: Odp: Odp: Forma do tarty

kachna_grubachna
DZIAMDZIAM a gdzie w internecie znalazłaś taka formę? kto jest producentem?

Odpowiedz na/ edytuj Forma do tarty