Formy i foremki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Formy i foremki

biedroneczki
U mnie jest istny misz masz Trochę takich trochę takich Mam foremki na rurki, których używała jeszcze babcia mojej babci

Odp: Odp: Formy i foremki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja używam form tradycyjnych. Jedynie do babeczek-muffinek używam silikonowych. Moją ulubioną formą jest forma na babkę z kominem Kupiłam sobie ma wakacjach

Odp: Formy i foremki

Bartosz300
Jest tak różnorodność we wzorach że szok
Silikonowe są super w użytkowaniu i można je użyć też do mrożenia - np. fajnych kostek lodu

A korzystaliście może z opcji foremek autorskich - na zamówienie ? koszt taki sam jak tradycyjnych a możliwości znacznie większe
obrazek

Odp: Formy i foremki

Ania890
  • Ania890

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uwielbiam piec w foremkach silikonowych! Kupiłam ostatnio w sklepie ( usunięte przez moderatora). Mają szeroki wybór, ja wybrałam te na muffinki bo moja córeczka je uwielbia

Odp: Formy i foremki

WinoToskanii_pl
Jeżeli chodzi o foremki do pieczenia ciasteczek czy babeczek,to polecam te sylikonowe,które moim zdaniem sa najtrwalsze i forma ciasta też najlepiej się w nich zachowuje.

( usunięte przez moderatora)

Odp: Formy i foremki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja w świat wypieków dopiero wchodzę i form u mnie niewiele. W zasadzie to mam blachę do pieczenia ciasteczek i tortownicę. Jeszcze nie mam form silikonowych, ale może kiedyś sobie jakąś kupię

Odp: Formy i foremki

ciasteczka
U mnie formy i foremki to temat rzeka Mogłabym o nich prawić baaaardzo długo Mąż grozi, że mnie z nimi z domu wyrzuci Tyle ma co sobie pogada Ja tam się jego "złomu" ( czytaj ogromnych ilości narzędzi w różnych kształtach i o różnych wielkościach) nie czepiam ale nie o tym miało być Więc moją ulubioną formą, a w zasadzie foremkami, są kokilki. Mam je już jakieś 8 lat i to jedne z najczęściej używanych foremek w domu. Uwielbiamy wszelkiego rodzaju suflety

Odp: Formy i foremki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Moją ulubioną formą jest tortownica, którą dostałam na 15 urodziny od rodziców Ma już sporo lat, ale nie zawiodła mnie ani razu. Też mam sporą kolekcję foremek do wykrawania ciasteczek Kilka lat temu dostałam od mamy foremki, których używała jej ( mojej mamy) prababcia Uwielbiam z nich korzystać. Nie robią nikomu krzywdy, bo nie są tak bardzo ostre jak dzisiejsze.

Formy i foremki

mocsłodkości
Jestem zapalonym cukiernikiem amatorem. Uwielbiam piec ciasta i ciasteczka. Mam przeróżne formy i foremki. Ostatnio przerzuciłam się na formy silikonowe choć te tradycyjne nadal mam w obiegu i często z nich korzystam. Mam sporą kolekcję wykrawaczy do ciasteczek. Mam na ich punkcie bzika Jakie są wasze ulubione formy? Bez jakiej formy nie możecie wyobrazić sobie pieczenia. Której formy nie może u was zabraknąć?

Odpowiedz na/ edytuj Formy i foremki