Forum dla działkowców

Obserwuj wątek

Odp: Forum dla działkowców

bogda46
  • bogda46

  • Posty: 42
  • Przepisy: 158
  • Artykuły: 19
U mnie też zapowiada się na niezłe zbiory .
obrazek obrazek

Odp: Forum dla działkowców

bogda46
  • bogda46

  • Posty: 42
  • Przepisy: 158
  • Artykuły: 19
U mnie też zapowiada się na niezłe zbiory .
obrazek obrazek

Odp: Odp: Forum dla działkowców

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
pigwa napisał(a):

Nie mogłam się dzisiaj oprzeć i porobiłam kilka zdjęć. Teraz na działkach i w sadach jest po prostu przecudnie

Ja też nie mogę się napatrzeć i nacieszyć oczu.

Odp: Forum dla działkowców

pigwa
  • pigwa

  • Posty: 24
  • Przepisy: 103
  • Artykuły: 0
Nie mogłam się dzisiaj oprzeć i porobiłam kilka zdjęć. Teraz na działkach i w sadach jest po prostu przecudnie
obrazek obrazek obrazek

Odp: Odp: Forum dla działkowców

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
msewka napisał(a):

Pusto tu się zrobiło.Powstał nowy wątek, trzeba by i ten odkurzyć.

Oj pieknie pieknie.Ja dzoalki nie mam ale rodzice mieli.Zabrali kilka lat temu bo zrobili rondo,szkoda,ze mialam aparatu cyfrowego to wstawilabym zdjecia ,tata mial wszystko tak prosto posadzone,teraz sadzi sobie kolo bloku

Odp: Forum dla działkowców

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Pusto tu się zrobiło.Powstał nowy wątek, trzeba by i ten odkurzyć.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Forum dla działkowców

majgrz11maja
http://majgrz11.posadzdrzewo.pl Każdy je może mieć ,polecam

Odp: Odp: Odp: Odp: Forum dla działkowców

majgrz11maja
Jeśli chodzi o dobre rady względem uprawy pomidorów ma jeszcze trzy bardzo ważne.1-dotyczy chorób ,nastawiamy wywar z pokrzyw i skrzypu polnego .Do tego potrzebny będzie pojemnik ok 50l ,siekamy pokrzywy i skrzyp zalewając wodą,specyfik jest w tedy dobry gdy nie możemy go po wąchać .Gdy sadzonki nam się przyjmą podlewamy ich raz w tygodniu.2- tak samo potrzebny jest poj.ok.50l jeśli w pobliżu pasą się krowy zbieramy ich odchody i sporządzamy tzw.gnojówkę,jeśli jest ciepło to dobra będzie po 2 tygodniach.Podlewamy jedną sadzonkę ok 1l raz w tygodniu.3- Woda do podlewania nie może być prosto z sieci zimna ,co do pory podlewania najlepsza jest po zachodzie słońca dotyczy to folii i gruntu ,nigdy nie polewamy po liściach,jeśli mamy tylko tunel to podlewamy sadzonki co dziennie ,a w gruncie wtedy kiedy nie pada deszcz.Te same zasady stosujemy w uprawie papryki.Jeśli rok jest dość mokry w tedy wspomagamy środkiem chemicznym w postaci oprysku (grzybobójczym) Życzę obfitych i dorodnych zbiorów

Odp: Odp: Odp: Forum dla działkowców

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
majgrz11maja napisał(a):

Dobra rada ! wymaga mocnego i wysokiego palikowania
Oczywiście wyprowadzamy jeden główny pęd , a dziki usuwamy,ale pewnie każdy to wie

Grzegorzu, każda rada jest cenna.Co do pomidorów, to bardziej zna się na ich uprawie mój ojciec niż ja.Tak więc , coś co Tobie wydaje się oczywiste, może się bardzo przydać innym.Pozdrawiam.

Odp: Odp: Forum dla działkowców

majgrz11maja
Dobra rada ! wymaga mocnego i wysokiego palikowania
Oczywiście wyprowadzamy jeden główny pęd , a dziki usuwamy,ale pewnie każdy to wie

Odpowiedz na/ edytuj Forum dla działkowców