Garnki Philipiak - warto?

Obserwuj wątek

Odp: Garnki Philipiak - warto?

Gosia57
  • Gosia57

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Takie ma ciotka. Poupalały jej się uchwyty. Osobiście posiadam AMC. Mają rewelacyjną pokrywę szybkowarową i czujnik ( woła ).

Odp: Garnki Philipiak - warto?

sztefa
  • sztefa

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No wiesz garnki philipiaka mają swoją cenę, ale mają 20 lat gwarancji. To już chyba mówi samo za siebie Moja mama kupiła kilka lat temu i jest zadowolona, szczególnie tym, że dużo czasu oszczędza, a garnki wyglądają jak nowe.

Odp: Garnki Philipiak - warto?

Cena robi wrażenie,ale myślę ze co do ich jakości to także nie można się przyczepić,spełniają swoją rolę/ Bazuje tylko na opiniach innych Użytkowników,sam nie miałem z nimi styczności,więc ciężko mi się wypowiedzieć.

Odp: Garnki Philipiak - warto?

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Reklamuje.... bo mu za to placa i to niemalo pewnie. Tak serio, to nie znam tych garnkow i nie chce znac (kiedys gotowalem na AMC). Garnki nie sa tak wazne jak dobra patelnia. Ja uzywam garnki firmy WMF i Silit na plycie indukcyjnej (nadaja sie tez na gaz). Nie moge nic zlego powiedziec 100% wykonuja swoja funkcje. Kupujac garnek liczy sie : producent i wykonanie techniczne no i oczywiscie wyglad (cos dla oka) Sa znane firmy co robia garnki od lat i nie potrzebuja reklamy. i sa nowe firmy co probuja wejsc na rynek z jakimis cud garnkami. Te garnki o ktore pytasz... przypominaja mi garnki Zeptera (przereklamowane i drogie) Jakies termostaty w pokrywkach to bajer tylko. A kupowanie kompletow garnkow tez nie ma sensu, bo potem okazuje sie, ze polowy sie nie uzywa a te dodatki w nich to bzdety. Jezeli to prawda, ze ten komplet kosztuje ok 3500 zl. to .... az mnie zatkalo. Jestem pewny, ze zaden kucharz zawodowy (i nie tylko) by tych garnkow nie kupil i pewno nie jeden z nich sie smieje z tych co je kupili. Tacy ludzie co kupuja takie garnki, opowiadaja tylko ile wydali na garnek... a nie co ugotowali.

Garnki Philipiak - warto?

smaczek.eda
Tyle się słyszy o garnkach Philipiaka, jednaki nie są one tak tanie jak inne. Myślicie, ze warto inwestować takie pieniądze? Reklamuje je ten młody kucharz - Okrasa.

Odpowiedz na/ edytuj Garnki Philipiak - warto?