Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Obserwuj wątek

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

kamilek9491100
a ja polecam burgery nocą w Warszawie. Bardzo dobre hamburgery, które można zamówić także do domu
https://www.burgerynoca.pl/

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

mrs_drake
  • mrs_drake

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wybierz się do restauracji Instalacje Art Bistro. Jedzenie, klimat, wystrój i obsługa na wagę złota. Wszystko naprawdę w dobrej cenie. Polecam.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

kasia90
  • kasia90

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla mnie można tylko zjeść tanio i szybko w @barpanda.pl . Dania są pyszne . Przemiła obsługa. Polecam zajrzeć.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

marzenacyg
Ja sobie cenie dobra kuchnie i jestem fanką potraw greckich. I dlatego często stołuje się w Ellada Souvlaki Bar. Serwują przepyszne gyrosy i mają świetne sałatki. Po prostu fajna klimatyczna knajpka.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

HalkaP
  • HalkaP

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tanio i szybko = w Restauracji Ursus. Domowe, polskie jedzonko, świeże i solidne porcje. Ja uwielbiam )

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

kaktusowaty720
Ręczna Robota - bardzo fajna, klimatyczna knajpka. Obsługa klienta jest naprawdę w porządku. Wszyscy są mili i szybko uwijają się z realizacją zamówień. Sam lokal także na plus, bo to taki typ lokalu gdzie można przyjść samemu na lunch, można przyjść na randkę lub na spotkanie ze znajomymi. No i najważniejsze na koniec czyli jedzenie. No trzeba przyznać, że te ich makrony naprawdę robią robotę. Bardzo dobre, sprężyste, no po prostu świeżo robione i to czuć.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

adamn
  • adamn

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U Nowakowskiego bardzo dobre jedzenie, poszedlem raz i sie zakochalem w tych kanapkach

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Ramena
  • Ramena

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie wiem jakie smaki preferujesz, ale ja bardzo lubie kuchnie Azjatycką, dlatego tez u mnie nr jeden jest Meet&Eat w Galerii Mokotów. Ich Zupa Pho i Lau są nie do pobicia. Po za tym panuje tam bardzo miła atmosfera, więc jest to zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia.
obrazek

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Jowita Kubiak
Jak na studencką kieszeń to Udon noodle bar na Marszałkowskiej. Tanio, smacznie i można zrobić fajne zdjęcia na ig

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

elajza
  • elajza

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zobacz promki na roomservice dowożą z najlepszych warszawskich restauracji i to w niezłej cenie. Praktycznie co weekend zamawiam coś innego, jest smacznie i świeżo

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??