Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

ewa578
  • ewa578

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a był ktoś w Salonie Kulinarnym w Warszawie? Słyszałam, że mają dobre menu, ale nie bylam jeszcze. Ktoś może polecić? Z tego co widziałam na stronie internetowej www.salon-kulinarny.pl, to mają bardzo ładne wnętrze.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Saberity
  • Saberity

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja z kolei mogę polecić wam Rozdroże przy alejach Ujazdowskich, mają tam pyszne schabowe z ziemniaczkami, wyśmienite polskie jedzonko

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

besutko
  • besutko

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To i ja coś jeszcze dorzucam. Ostatnio byliśmy ze znajomymi w secado na marszałkowskiej. Naprawdę dobre mule. Jakbym miał ocenić jakość w stosunku do ceny to naprawdę na wypasie.
Pozdrawiam!

Odp: Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

LadyTrashka
Warto

Tak mi się jeszcze przypomniało - a propos okolicy:

Obiad i szarlotka
ul. Grochowska 160

Też całkiem niezłe pierogi i inne dania również. Choć zupy trzeba sobie doprawiać, a przynajmniej ja preferuję więcej pieprzu i soli. Cena dwudaniowego obiadu włącznie z napitkiem nie przekracza 20 zł. Na miejscu i na wynos. Fajne miejsce dla studentów i niezamożnych freelancerów

Odp: Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Sprawdzę - mam blisko!

LadyTrashka napisał(a):

Pierogarnia u Aniołów
Pl. Szembeka 8.

19 rodzajów pierogów, kopytka, napitki na ciepło i zimno. Na miejscu i na wynos, ceny nie przekraczające 10 zł. Nigdy się nie zawiodłam na smaku. Polecam

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

LadyTrashka
Pierogarnia u Aniołów
Pl. Szembeka 8.

19 rodzajów pierogów, kopytka, napitki na ciepło i zimno. Na miejscu i na wynos, ceny nie przekraczające 10 zł. Nigdy się nie zawiodłam na smaku. Polecam

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

besutko
  • besutko

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej, odkopuje temat Polecicie jeszcze jakieś klimatyczne knajpy? Mi się ostatnio udało odkryć restaurację Strefa na Proznej. Niezłe jedzenie i minimalistyczny jasny wystrój. W szczegolnosci polecam wpaść tam w porze lunchowej.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

Norbik
  • Norbik

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A może nie tak na szybko, przecież to niezdrowo, jedzeniem trzeba się cieszyć, dlatego szczerze polecam Rozdroże to klimatyczna i doskonała knajpka przy Łazienkach. Świetna kawiarnia (wuzetka!) i dobra kuchnia (gulasz drwala) i bliziutko na spacer po posiłku.

Pozdrawiam.

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

jam
  • jam

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zobacz sobie taki portal Smakello, możesz mieć znizke 30% do roznych restauracji

Odp: Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??

wiktoryjka
Ooo ja też ostatnio trafiłam do Gallo d'oro Ristorante Taverna w Warszawie oczywiście W zasadzie poszłyśmy tylko ze znajomymi na piwko, ale wszędzie były takie tłumy, a tam stosunkowo luźno i weszłyśmy. To co mi się od razu spodobało to to, że sala restauracyjna jest w piwniczce w starej kamienicy, Wnętrze piwniczki ciepłe, a zarazem surowe, na ścianach fragmenty starej przedwojennej cegły. Na początku każda z nas zamówiła sobie piwo Biały niedźwiedź - nigdy nie piłam, ale było dobre. Troszkę zgłodniałyśmy więc zamówiłyśmy gnocchi ragu w sosie bolońskim - naprawdę bardzo dobre. Tak, że faktycznie warto tam wpaść jeśli lubi się włoską kuchnię i klimat.

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie można dobrze, tanio i szybko zjeść w Warszawie??