Gdzie na grzyby?

Obserwuj wątek

Odp: Gdzie na grzyby?

magda86
  • magda86

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Sezon na grzyby w pełni więc może komuś przyda się link do tego artykułu: [url]https://www.garneczki.pl/blog/gdzie-na-grzyby-w-polsce/[/url]
Osobiście nie miałam okazji sprawdzić czy podane przez autorów artykułu miejsca rzeczywiście obfitują w grzyby. Pozostawiam czytelnikom forum to do sprawdzenia. W mojej rodzinie z pokolenia na pokolenia przekazywane są tajemne miejsca gdzie grzyby zawsze występują. Niestety teraz moje dzieci nie chcę już chodzić z nami na grzybobranie bo twierdzą że to ich nudzi i jak można kilka godzin chodzić i szukać grzybów zamiast kupić je na targu. Ja może nie jestem wielką fanką jeśli chodzi o jedzenie grzybów ale zawsze uwielbiałam je szukać

Odp: Gdzie na grzyby?

KaapVino_pl
Moim zdaniem jeszcze zdecydowanie za wcześnie aby mówić o tegorocznych zbirach, no może poza kurkami czy pieczarkami, na grzyby oraz ich wysyp przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać około 2 tygodnie aż pogoda naprawdę dopisze. Mam nadzieje, że w tym roku będzie obficie

Gdzie na grzyby?

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak tam u Was z grzybami? Wszędzie widzę zdjęcia z tegorocznych zbiorów, a ja byłam w lesie wczoraj i dzisiaj i ani jednego nawet najmniejszego grzyba nie znalazłam :/

Odpowiedz na/ edytuj Gdzie na grzyby?