gdzie szukacie ciekawych przypraw..

Obserwuj wątek

Odp: Odp: gdzie szukacie ciekawych przypraw..

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Sarenka napisał(a):

Ja z kolei mieszkam za granica, konkretnie w UK i zapasy uzupelniam w Polsce! Uwazam, ze polskie przyprawy sa dobrej jakosci i nie ma potrzeby tulac sie po swiecie by kupic to samo, co mozna dostac w ''sklepie za rogiem''. Ponadto trzeba wspierac nasza polskosc bo dobre, co polskie. Chyba, ze jest sie fascynatem podrozy, ma sie na tyle niezalezna sytuacje finansowa a byc moze i zwiazane z tym pasje,by zaopatrywac sie na roznych krancach swiata. Przyznam, ze gdybym byla przypadkiem w jakims kraju na wakacjach i znalazla ciekawe, odmienne rodzaje przypraw niz te, ktorych uzywam, dodatkowo po atrakcyjnej cenie, na pewno bym sie skusila. Ale mysle,ze nie zorganizowalabym sobie wypadu 1000 km po to tylko, by zaopatrzyc sie w ...przyprawy Pozdrawiam serdecznie


-to za Twoją wypowiedź, i jeszcze

Odp: gdzie szukacie ciekawych przypraw..

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ja z kolei mieszkam za granica, konkretnie w UK i zapasy uzupelniam w Polsce! Uwazam, ze polskie przyprawy sa dobrej jakosci i nie ma potrzeby tulac sie po swiecie by kupic to samo, co mozna dostac w ''sklepie za rogiem''. Ponadto trzeba wspierac nasza polskosc bo dobre, co polskie. Chyba, ze jest sie fascynatem podrozy, ma sie na tyle niezalezna sytuacje finansowa a byc moze i zwiazane z tym pasje,by zaopatrywac sie na roznych krancach swiata. Przyznam, ze gdybym byla przypadkiem w jakims kraju na wakacjach i znalazla ciekawe, odmienne rodzaje przypraw niz te, ktorych uzywam, dodatkowo po atrakcyjnej cenie, na pewno bym sie skusila. Ale mysle,ze nie zorganizowalabym sobie wypadu 1000 km po to tylko, by zaopatrzyc sie w ...przyprawy Pozdrawiam serdecznie

gdzie szukacie ciekawych przypraw..

emi_london
Witam, wyjeżdżam zagranicę raz na pół roku i przywożę przyprawy z różnych stron świata.. jednakże nieraz przyprawy lub ciekawe rarytasy kończą mi się zbyt szybko..
jestem fanką angielskich ostrych musztard i hinduskich tikka masala przypraw o niesamowitej ostrości. jakie są wasze ulubione rarytasy i gdzie ( na polskie warunki i tymczasowy brak wyjazdów ) uzupełniacie zapasy w spiżarni?

zmieniono 1 raz (ostatnio 16 kwi 2009 13:12 przez emi_london)

Odpowiedz na/ edytuj gdzie szukacie ciekawych przypraw..