Gorczyca

Obserwuj wątek

Odp: Gorczyca

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Także radziłabym poszukać w mniejszych, osiedlowych sklepach. Tam gorczyca na pewno powinna być Pozdrawiam

Odp: Gorczyca

SuperInterior_pl
Możesz równie dobrze zamówić w sklepie internetowym,wybór żywności masz szeroki a przesyłka zawsze na czas,czasem korzystam z takiej opcji i przyznam,że jest to bardzo wygodne.

Odp: Gorczyca

gosiapiotrek23
poszukaj w mniejszych marketach typu Gama, delikatesy centrum, może nawet biedronce

Odp: Gorczyca

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
kasia1982 napisał(a):

Wiem, że pytanie może wydać się głupie, ale mam problem. Gdzie kuoujecie gorczycę? Zrobiłam rajd po okolicznych hipermarketach wczoraj i ani w Realu, ani w Leclercu, ani w Auchan nie odnalazłam jej
Pomocy! Mam naprawdę świetny przepis na ogórki i paprykę, ale potrzebuję gorczycy


Ja kupiłam na wagę na pobliskim bazarku. Może spróbuj poszukać w mniejszych, osiedlowych sklepikach?

Gorczyca

kasia1982
  • kasia1982

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wiem, że pytanie może wydać się głupie, ale mam problem. Gdzie kuoujecie gorczycę? Zrobiłam rajd po okolicznych hipermarketach wczoraj i ani w Realu, ani w Leclercu, ani w Auchan nie odnalazłam jej
Pomocy! Mam naprawdę świetny przepis na ogórki i paprykę, ale potrzebuję gorczycy

Odpowiedz na/ edytuj Gorczyca