Gotowanie na parze

Obserwuj wątek

Odp: Gotowanie na parze

WinaImport_pl
Faktycznie akurat te garnki są bardzo dobrej jakości i niczego nie można im zarzucić. Co prawda trochę kosztują,ale w zamian za to mamy solidność na lata,wiec warto także w kwestii gotowania na parze.

Odp: Odp: Gotowanie na parze

smaczek.eda
A u mnie sprawdza się idealnie zestaw philipiaka. Stawiam na sobie garnki i gotuję potrawy jednocześnie, na jednym palniku.

Odp: Gotowanie na parze

Gastrosklep.pl
Jest już jeden wątek odnośnie gotowania na parze,można poczytać,ale tutaj także napiszę,ze takie potrawy są bardzo zdrowe i smaczne. Polecam każdemu pod warunkiem,ze ma parowar

Odp: Gotowanie na parze

pepsicOLA
  • pepsicOLA

  • Posty: 48
  • Przepisy: 193
  • Artykuły: 1
No właśnie też mnie zaintrygowały...
A ja jednopiętrowy garnek do gotowania na parze zamieniłam na parowar Tefal Vitacousine Compact - rewelacja
Zwłaszcza te kubeczki do gotowania kasz, ryżu czy deserów.

Odp: Gotowanie na parze

rozmarzona.marzena
To ciekawe a czym sie roznia od tych zwyklych warzyw?

Odp: Gotowanie na parze

małgosia7902
A ja kupiłam sobie mały garnek jedno piętrowy, i naprawde potrawy dużo lepiej smakuja. Ostatnio kupiłam nawet specjalne warzywa do gotowania na parze, wczoraj je wypróbowałam i sa rewelacyjne.

Odp: Gotowanie na parze

lisifor
  • lisifor

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja sobie ostatnio sprawiłam zestaw do gotowania pietrowego, tak z okazji wiekszych uroczystości - jeszcze nie próbowałam, na razie gotuje albo na jednym poziomie, albo tak jak do tej pory - w papierze Saga, to najcześciej jak robie jakąś mniejszą ilość i nie chce mi sie tego cieżkiego gara wyjmować i myć potem - normalnie w rondelku sie da.

Odp: Gotowanie na parze

Wera
  • Wera

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a ja gotuje na parze w papierze Saga W sumie to wszystko w nim robię, gotuję, piekę, smażę, zapiekam, dekoruje, pakuje kanapki do szkoły czy pracy ) Spora pomoc bo nie muszę pamiętać żeby kupować kilka rodzajów papieru czy folii a jeden do wszystkiego.

Odp: Gotowanie na parze

fajnachata-pl

Produktu mięsne oraz ryby odmrażaj odpowiednio wcześniej, przemyj je po czym dokładnie osusz przed włożeniem do gotowania.


zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2012 15:13 przez fajnachata-pl)

Odp: Gotowanie na parze

Lidia_s
  • Lidia_s

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wow to się nazywa profesjonalna maszyna... a ja gotuję na parze w pojemniku próżniowym..

Odpowiedz na/ edytuj Gotowanie na parze