Gotowanie na parze?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Gotowanie na parze?

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0

Moniczqa napisał(a):

Wiesz co ja go wrzuciłam do zmywarki bo nie przepadam za zmywanie... Ale szczerze mówiąc nie pamiętam czy producent na to pozwalał czy nie... W każdym razie nic mu sie nie stało.

Zdecydowałam się na zakup tego garnka do gotowania na parze od ambition. Mam mnósto pomysłów na dobre i zdrowe dania, jak narazie wychodzi mi to całkiem nieźle. Myślę że fajny zrobiłam sobie prezent na święta od siebie dla siebie

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Gotowanie na parze?

Moniczqa
  • Moniczqa

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zuzanek napisał(a):


Spokojnie pomalutku, a do celu a jak z późniejszym myciem można go dać do zmywarki czy nie bardzo ?

Wiesz co ja go wrzuciłam do zmywarki bo nie przepadam za zmywanie... Ale szczerze mówiąc nie pamiętam czy producent na to pozwalał czy nie... W każdym razie nic mu sie nie stało.

Odp: Odp: Odp: Odp: Gotowanie na parze?

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0

Moniczqa napisał(a):

No powiem ci, że ten garnek to całkiem fajna sprawa jest. Jeszcze musze się trochę podszkolić ale pierwsze danie wyszło smaczne. Pewnie popełniłam parę błędów jak chodzi o sztuke gotowania na parze co nie zmienia faktu ze garnek się spisał!

Spokojnie pomalutku, a do celu a jak z późniejszym myciem można go dać do zmywarki czy nie bardzo ?

Odp: Odp: Odp: Gotowanie na parze?

Moniczqa
  • Moniczqa

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zuzanek napisał(a):

Napisz koniecznie jak Ci poszło gotowanie i co dobrego upichciłaś. Ja właśnie jestem w trakcie zmian i chcę w końcu się zdrowo odżywiać i zastanawiam się czy kupić sobie zestaw do gotowania na parze czy może parowar

No powiem ci, że ten garnek to całkiem fajna sprawa jest. Jeszcze musze się trochę podszkolić ale pierwsze danie wyszło smaczne. Pewnie popełniłam parę błędów jak chodzi o sztuke gotowania na parze co nie zmienia faktu ze garnek się spisał!

Odp: Odp: Gotowanie na parze?

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moniczqa napisał(a):

Ja dopiero zaczynam moją przygodę z gotowaniem na parze i szczerze mówiąc to póki co kupiłam garnek taurus i w weekend chce spróbować czy coś dobrego ugotuję.
Napisz koniecznie jak Ci poszło gotowanie i co dobrego upichciłaś. Ja właśnie jestem w trakcie zmian i chcę w końcu się zdrowo odżywiać i zastanawiam się czy kupić sobie zestaw do gotowania na parze czy może parowar

Odp: Gotowanie na parze?

Moniczqa
  • Moniczqa

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja dopiero zaczynam moją przygodę z gotowaniem na parze i szczerze mówiąc to póki co kupiłam garnek taurus i w weekend chce spróbować czy coś dobrego ugotuję.

Odp: Gotowanie na parze?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moim zdaniem pieczenie z dodatkiem pary jest rewelacyjnym wyjściem przy przygotowaniu potraw. Tu jest fajnie pokazane http://www.electrolux.pl/Produkty/Linie/PlusSteam/ jak para wpływa na pieczenie. Jak chociażby chleb rośnie jak w garowniku, w srodku jest pulchny i aromatyczny a na zewnatrz skórka jest chrupiąca.

Odp: Odp: Odp: Odp: Gotowanie na parze?

olis929
  • olis929

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A ktoś może używa parowaru Russell Hobbs? Czytałam wiele pozytywnych opinii na jego temat na str sklepów internetowych ale chciałabym się dowiedzieć czy potrawy są dobrze gotowane, czy się nie zacina, jak z czyszczeniem itd. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie infromacje

Odp: Odp: Odp: Gotowanie na parze?

Malinka1990
Ja mam garnek do gotowania na parze Odelo. Pojemny, dobrze wykonany i za całkiem znośne pieniądze. Polecam https://artcook.pl/garnki-ze-stali-nierdzewnej/1125-garnek-do-gotowania-na-parze-24cm-45l-odelo-od1111.html

Odp: Odp: Gotowanie na parze?

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przygotowujesz warzywa mrożone czy świeże?

Odpowiedz na/ edytuj Gotowanie na parze?