Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Greckie przysmaki

Agora-Smak Grecji
A może ktoś ma ochote zakosztowac oryginalnych greckich specjałów?
są bliżej niż sie wydaje

http://agora-sklep.com/sklep/

Odp: Greckie przysmaki

ja z kolei tak się przyzwyczaiłam do polskiej wersji "fety", że na początku trudno było mi się przekonać do tej oryginalnej w Grecji.

Odp: Greckie przysmaki

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Greckich alkoholi nie tykam. Ouzo, o dziwo, przypomina mi znienawidzony smak dzieciństwa - syrop na gardło. Jednak ich kuchnia jest fenomenalna. Po powrocie z Krety, byłem obkupiony w tradycyjne greckie produkty i przez tydzień urządzałem rodzinie śródziemnomorskie kolacje. Jednak ich feta, nie ma porównania z tą dostępną u nas..

Odp: Greckie przysmaki

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
feta, oliwki, ouzo Podaj adres, już wbijam na motor

Odp: Greckie przysmaki

Babciagramolka
O A już myślałam że wieczór stracony . Witam , witam- pracowity dzień dzisiaj był to nie dziwota , że trzeba się pokrzepić .

Odp: Greckie przysmaki

Odp: Odp: Greckie przysmaki

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
luna19 napisał(a):

a ja mam coś na rozgrzewkę Buniu, Heniu, i kto tam jeszcze chętny ?

Luna, super poczestunek oliwki uwielbiam a Ouzo tez wypije i to bardzo chetnie

Odp: Greckie przysmaki

To sobie pospicie , u nas zmiana czasu 7 listopada...alkoholu nie pije ale oliwka sie poczestuje..

Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
nooo , ja to mam nosa .. częstuj sie Buniu.. oliwek wystarczy , a Ouzo oryginalne z Grecji ..

Odp: Greckie przysmaki

Babciagramolka
No kochana ale się postarałaś - Ouzo- przełknę -ale za oliwki czarne to Cię kocham . Patrz jak to jest - oliwy nie znosze a oliwki ( szczególnie te czarne ) uwielbiam .Przysiadam się - dłużej śpimy dziś to można poszaleć . Jak by co to mam Miód pitny od Benedyktynów i ciasteczka owsiane jak kogoś kuchnia grecka w zęby kłuje ( ) . Zdrówko-Luna

zmieniono 1 raz (ostatnio 30 paź 2010 19:57 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki