Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
"glupie polki" to oczywiscie cytat z postu "szczurek"

Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
glupie polki
kultury to Pani nawet za grosz nie ma

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

kochana sandro!przez przypadek znalazlam sie na tym forum,ale jezeli chceszsprobowac prawdziwej kuchni greckiej to nie zawracaj sobie glowy przepisami pani luny i jej kolezanek,ktore tak wspaniale bronia jej nieudacznosc!wejdz na facebook i znajdz profil myolivetree kuchnia grecka.nie interesuje mnie to jak ma na imie i jakie ma przezwisko kazda z was,ale obrazac to tylko glupie polki potrafia.ja jestem greczynka ,ktora wyszla za maz za polaka.nauczcie sie najpierw gotowac,a potem przedstawiajcie oryginalne przepisy,a jak nie to piszcie przepis ala ellinika a nie greckie to i tamto......a ty luno greczynki po grecku chcesz nauczyc gotowacpowodzenia graj wariata zpolek a nie ze mnie!καληνυχτα και ονειρα γλυκαααα!

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Sandra S
  • Sandra S

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
O dziekuje zaraz zagladam. mam pytanie o co wlasciwie tu chodzi ? cale to zamieszanie ? Szczurek co Ty zrobilas ? Ja napisalam tylko, ze przepis mi sie nie podoba ! ale numer !

Odp: Greckie przysmaki

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
Buniu swietna jestes,
a mnie sie strona nie podoba...

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Babciagramolka
Sandra S napisał(a):

Adres? chetnie tam zagladne


Ależ proszę bardzo- jak tylko ma to przywrócić miłą atmosferę na stronie to jestem gotowa wypisać wielkimi literami ,że autorka blooga jest genialna , zna się super na kuchni greckiej , że ją bardzo przepraszam za niedocenienie jej wiedzy i za to że nie byłam chętna do przyjmowania pouczeń , i za to ,że stawałam w obronie innych użytkowników strony - BARDZO < BARDZO < PRZEPRASZAM - a tu jest adres blooga

http://myolivetree-kuchniagrecka.blogspot.com/


i miłej zabawy

zmieniono 1 raz (ostatnio 24 paź 2010 00:14 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Sandra S
  • Sandra S

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Strona bardzo mi sie podoba twoj przepis nie podaba mi sie co bardzo cie boli, popraw lub zlosc sie nie moj problem.

Odp: Greckie przysmaki

znalazlam na facebooku profil myolivetree kuchniagrecka ,i musze powiedziec,ze znalazlam tam mnostwo ciekawych i prostych przepisow.greckich oczywiscie!

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Sandra S
  • Sandra S

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Adres? chetnie tam zagladne

Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Sandra S napisał(a):

Cos sie kobieto tak mnie uczepilas ! nie interesujesz mnie, ignoruje twoja obecnosc, spadaj...


Grzeczniej
tu takiego zachowania nie toleruje się . A tak przy okazji to skoro weszłaś na tą stronę dopiero co poszukać greckich przepisów to skąd wiesz że to Pani Barbara jest specjalistką od kuchni greckiej ? Bo tak o sobie napisała ? No to ja jestem księżna Yorku i co ? Jak mi udowodnisz że nie jestem ? To że ktoś sam o sobie pisze ( nawet jak wstawił parę przepisów na blooga ) to jeszcze nie powód by mieć manię wyższości i dokuczać innym .
Staramy się by ta strona stanowiła miłe miejsce - bez kopiarzy , troli , dokuczania .Nie zawsze nam to wychodzi ale staramy się . Lubimy się tu w większości ( nawet jak się sprzeczamy ) i nagonka na kogoś z nas boli więcej osób

Wiesz, Buniu, dziwnie mi tu pachnie śp. margolbn. Obym się myliła!

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki