Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Babciagramolka
Sandra S napisał(a):

Wszystkie trzy jestescie swietne ! dobrze sie bawie


My też Alek-Sandro . Czy Szczurek nie ma przypadkiem imienia zaczynającego się na D )?

Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
przenieś sie na bloga Pani Basi my gotować nie umiemy

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Sandra S
  • Sandra S

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Prosze ze mnie listonosza nie robic !

Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Sandra S
  • Sandra S

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wszystkie trzy jestescie swietne ! dobrze sie bawie

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Sandra S napisał(a):

Cos sie kobieto tak mnie uczepilas ! nie interesujesz mnie, ignoruje twoja obecnosc, spadaj...

Nie tym tonem panienko, jestem tu moderatorem i jak nie zmienisz tonu (mam wrażenie, ze jesteś coraz bardziej pod wpływem, sądząc z coraz większej wulgarności w kolejnych wypowiedziach) załatwię ci pięknego bana.Nikt nie pozwoli na obrażanie moderatorów, a pechowo obraziłaś już dwu i innych użytkowników.To jest porządna strona, gdzie ludzie się szanują i na takie zachowanie nie pozwolimy.Więc dobranoc, albo żegnaj, wybór należy do ciebie.

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Babciagramolka
Sandra S napisał(a):

Cos sie kobieto tak mnie uczepilas ! nie interesujesz mnie, ignoruje twoja obecnosc, spadaj...


Grzeczniej
tu takiego zachowania nie toleruje się . A tak przy okazji to skoro weszłaś na tą stronę dopiero co poszukać greckich przepisów to skąd wiesz że to Pani Barbara jest specjalistką od kuchni greckiej ? Bo tak o sobie napisała ? No to ja jestem księżna Yorku i co ? Jak mi udowodnisz że nie jestem ? To że ktoś sam o sobie pisze ( nawet jak wstawił parę przepisów na blooga ) to jeszcze nie powód by mieć manię wyższości i dokuczać innym .
Staramy się by ta strona stanowiła miłe miejsce - bez kopiarzy , troli , dokuczania .Nie zawsze nam to wychodzi ale staramy się . Lubimy się tu w większości ( nawet jak się sprzeczamy ) i nagonka na kogoś z nas boli więcej osób

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Sandra S napisał(a):

A Pani co chcialaby ode mnie ? Nie jestem agresywna do nikogo i nie intereuje mnie luna ani nikt inny ani czy i kto byl wczesniej ode mnie nie podoba mi sie przepis i o tym pisze. Jesli Pani sie podoba to prosze sobie go przygotowac i zjesc smacznego ! Baw sie sama w swoje gierki !



A ja ci coś powiem..... jak wchodze na nieznaną strone i mi sie nie podoba to wychodze, drzwi zamykam i juz nie wracam... nie loguje sie tylko po to by mieszać komuś w garnkach..

Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Sandra S
  • Sandra S

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A Pani co chcialaby ode mnie ? Nie jestem agresywna do nikogo i nie intereuje mnie luna ani nikt inny ani czy i kto byl wczesniej ode mnie nie podoba mi sie przepis i o tym pisze. Jesli Pani sie podoba to prosze sobie go przygotowac i zjesc smacznego ! Baw sie sama w swoje gierki !

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

hahah w grecji na wakacjach poznalas potrawy i wiesz jak sie je gotuje?
a to ciekawe ...
ciekawa jest rez nagonka na Grecką kuchnie...
chyba zle trafilas , poszukaj przepisow na greckich stronach
przecież skoro bylas na wakacjach to i jezyk grecki pewnie dobrze znasz ..
A Pani Basia to niech forum załozy... i tam bedzie nauczycielką

Ale u siebie, na blogu, nie tu.Niech p.Basia zabiera swoje klony i zmiata do siebie!

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Sandra S
  • Sandra S

  • Posty: 24
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cos sie kobieto tak mnie uczepilas ! nie interesujesz mnie, ignoruje twoja obecnosc, spadaj...

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki