Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Greckie przysmaki

gosiamal
  • gosiamal

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No fakt, te greckie oliwki to pyyychaa, "trochę" co innego niż nasze "sklepowe"

Odp: Greckie przysmaki

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
wiesz moze to wynika z tego ze oliwki jedza na swiecie glownie ludzie ktorzy jednak ucztuja i gadaja przy jedzeniu... i narody dla ktorych jedzenie jest jednak bardzo wazne
taki maly zarcik mial to byc, wybacz

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
chef napisał(a):

cremebrule napisał(a):

eeee, oliwki pycha!

a te greckie małe "kalamata" są the best of...

ja nie wiem, jak mozna lubic oliwki... ;p

Odp: Odp: Greckie przysmaki

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

eeee, oliwki pycha!

a te greckie małe "kalamata" są the best of...

Odp: Greckie przysmaki

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
eeee, oliwki pycha!

Odp: Greckie przysmaki

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
nie trawie oliwek... ble.
ale salatka grecka bez nich calkiem dobra

Odp: Odp: Greckie przysmaki

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
mmmm uwielbiam kuchnie grecka, szczegolnie cypryjska, mieszkam w dzielnicy z wieloma cypryjczykami i grekami i czasami sie u nich pozywiamy, ale nazw nie pamietam, oczywiscie wszystkie dipy do chlebka, grillowane miesa, salatki i cypryjskie wino, mousaka, mmmniam

Odp: Greckie przysmaki

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
gosiamal napisał(a):

Po moim pobycie na wyspie Korfu stałam sie absolutnym wyznawcą kuchni greckiej. Kto był ten wie Świeże oliwki, pachnące winogrona, przetwory z kumkwatów ,ouzo i wino podawane do obiadów i kolacji.Przekonałam się jak naprawdę smakuje sałatka grecka- niby składniki te same,ale ich jakość sprawia, że jej smak pamiętam do dziś.Jeżeli któs zna jakieś sklepy na terenie Trójmiasta, gdzie można zaopatrzyć sie w oryginalne produkty greckie to ja poproszę o info

taaa ...polecam 'BOMI" ... a z greckich rarytasów ...souflaki , tzuzuki , avgalopulo , kortiki , tzatzyki , taramas , dolmadaki , i całe mnóstwo innych mniam

Greckie przysmaki

gosiamal
  • gosiamal

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Po moim pobycie na wyspie Korfu stałam sie absolutnym wyznawcą kuchni greckiej. Kto był ten wie Świeże oliwki, pachnące winogrona, przetwory z kumkwatów ,ouzo i wino podawane do obiadów i kolacji.Przekonałam się jak naprawdę smakuje sałatka grecka- niby składniki te same,ale ich jakość sprawia, że jej smak pamiętam do dziś.Jeżeli któs zna jakieś sklepy na terenie Trójmiasta, gdzie można zaopatrzyć sie w oryginalne produkty greckie to ja poproszę o info

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki