Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Greckie przysmaki

czesc spe--luna!ale zesmy namieszaly,ale dobry mialas pomysl,przynajmniej cos sie dzieje!

Odp: Greckie przysmaki

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Greckie przysmaki

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Pablito napisał(a):

13:55 Szczurzyca wraca ze szkoły. Czekaj jak tata się dowie jak Ty komputera używasz

Odp: Greckie przysmaki

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
13:55 Szczurzyca wraca ze szkoły. Czekaj jak tata się dowie jak Ty komputera używasz

Odp: Greckie przysmaki

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Nie chce mi sie odpowiadac na twoje zaczepki nie mam czasu dla takiego hmm .... w miejsce kropeczek wpiszcie co chcecie
Zrywaj sie z tej stronki SZCZURZE RAZEM Z KOLEZANKAMI bo nie macie tutaj czego szukac!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
szczurek napisał(a):

a ty dlatego sie rozwiodlas?


Alez ty plytka jestes ze ho ho greczynka jak mniemam?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

to bylo do ciebie mania

Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

a ty dlatego sie rozwiodlas?

Odp: Greckie przysmaki

apropos pa-blito zobacz co znaczy czesc twojego pseudo(blito) po grecku,to napewno szybko zmienisz na inne znawco greckiegomoge ci tez wytlumaczyc w jakich przypadkach sie tak wyraza!

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
szczurek napisał(a):

tlumaczenie-bardzo ladnie!nauczysz nas postepowania?poziomu zero!cos musial wiedziec moj maz,ze z zadna z was nie ozenil sie!zbieg okolicznosci-nie wydaje mi sie! zeby tlumaczyc trzeba znac raz napisalam po grecku,tego samego dnia przetlumaczylam,zeby nie bylo nieporozumien(to wlasnie to tlumaczenie)!wytlumacz mi wiec ,za co moze mnie ktos zrugac(jak piszesz). i nie piszemy do jednej osoby -καταλαβατε-,tylko -καταλαβες. w ktorym miejscu jest twoim zdaniem to nieparlamentalne slownictwo?zeby sie wypowiadac na temat jezyka wydaje mi sie ,ze trzeba go znac!a ty niestety nie masz zielonego pojecianie zgrywaj wiec z siebie znawce jezyka greckiego


Współczucia dla mężą...
Naprawde, ozenil sie z "wysokim" poziomem...

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 paź 2010 14:02 przez mania)

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki