Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Greckie przysmaki

dodam jeszcze, ze pisanie do znajomych i namawianie ich na wystawienie komus jedynki (tzn zwoływanie ferajny) powinno zakonczyc sie natychmiastowym usunieciem konta takiej osoby przez admina.

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Babciagramolka
Lechu007 napisał(a):

Pani Henia juz nie pierwszy raz się wymądrza i poucza innych. Niech Pani troche wyluzuje bo nie każdy życzy sobie Pani mądrości i niech Pani nie czepia się przepisow jakie inne osoby zamieszczają, to są ich przepisy, które im smakują i nie chcą Pani mądrości słuchać na temat ich sprawdzonych przepisów, zamieszczaj je u siebie


Lechu- zlituj się - przeczytaj wszystkie wątki dotyczące tamatu bo wyraźnie nie wiesz o co toczył się bój .Osób zaangażowanych właśnie w prawo użytkowników do własnej interpretacji pomysłu na potrawę było więcej ( ze mną włącznie ).I nie chodziło o to czy wolno czy nie wolno krytykować czyjeś przepisy bo wolno ale o formę w jakiej to się robi ( nie widzę nic konstruktywnego w hurtowym negatywnym ocenianiu całej masy przepisów , lub wystawianiu innym 1 na ilość ) .Wybacz ale to nie ma nic współnego z dyskusją . Jeśli chcesz mnie też ocenić za to , że nie zgadzam się z takimi zaczepkami to proszę - ale proszę jednocześnie byś nie wywoływał kolejnej po ,, greckiej " awantury bo wszyscy bardzo pragniemy po prostu spokojnie cieszyć się pobytem na stronie .
Bardzo proszę Wszystkich - dajmy spokój . Co się stało już się nie odstanie . Nie oddawajmy sobie wet za wet i nie dajmy się prowokować bo wszyscy na tym cierpimy .
Lechu- odpuść proszę .



zmieniono 2 razy (ostatnio 25 paź 2010 19:46 przez Babciagramolka)

Odp: Greckie przysmaki

Pani Henia juz nie pierwszy raz się wymądrza i poucza innych. Niech Pani troche wyluzuje bo nie każdy życzy sobie Pani mądrości i niech Pani nie czepia się przepisow jakie inne osoby zamieszczają, to są ich przepisy, które im smakują i nie chcą Pani mądrości słuchać na temat ich sprawdzonych przepisów, zamieszczaj je u siebie

Odp: Greckie przysmaki

musi byc bardzo duze to twoje gdzies.....

Odp: Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
szczurek napisał(a):

bravo!ciagnij to dalej prostaczko!gdybys byla bardziej inteligentna,to przypomnialabys sobie,ze o kaganiec chodzilo mi w moim komentarzu,w ktorym zaproponowalam,zebyscie kazdemu nowemu zalogowanemu daly w prezencie wlasnie taki kaganiec,zeby nie wypowiadal sie demokratycznie ,!jezeli chodzi o pseudo szczurek,coz ,moze ci sie nie podoba,ale w ten sposob obrazasz wszystkich na portalu,ktorzy maja podobne pseudo a jezeli napisalam o kagancu na glowe,to wybacz.niektore slowa moga mi nie przychodzic ,i tak jako greczynka lepiej potrafie sie wypowiadac od ciebie!a ty jestes polka! jedno pytanie-masz szczury w kuchnino to zycze smacznego!



oj intrygujesz i podjudzasz ..... ale mam to gdzies .... to rozumiesz?
nie bede sie wyrażać domyśl sie ... przeciez jesteś inteligentna pfff

Odp: Greckie przysmaki

bravo!ciagnij to dalej prostaczko!gdybys byla bardziej inteligentna,to przypomnialabys sobie,ze o kaganiec chodzilo mi w moim komentarzu,w ktorym zaproponowalam,zebyscie kazdemu nowemu zalogowanemu daly w prezencie wlasnie taki kaganiec,zeby nie wypowiadal sie demokratycznie ,!jezeli chodzi o pseudo szczurek,coz ,moze ci sie nie podoba,ale w ten sposob obrazasz wszystkich na portalu,ktorzy maja podobne pseudo a jezeli napisalam o kagancu na glowe,to wybacz.niektore slowa moga mi nie przychodzic ,i tak jako greczynka lepiej potrafie sie wypowiadac od ciebie!a ty jestes polka! jedno pytanie-masz szczury w kuchnino to zycze smacznego!

Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
no i z "Greckich przysmakow" greczynki zrobiły nam "breję po Grecku"
dolewają oliwę bo u nich jest tania, i robią z siebie ofiary ktore na własne życzenie tu wlazły by pomieszać w Naszych garnkach.. a nikt nie lubi kiedy obcy im włazi i dodaje przypraw których nie potrzeba.
Szczurek nie rób z siebie ofiary nic tu po tobie.
Szczury w kuchni podkarmia sie u nas czymś innym.
ps.A ten kaganiec na psiej glowie o którym pisalaś to tez nie wiem do czego w kulinariach doczepić.. Bo kagańca na głowe sie nie zakłada tyko na pysk, to po pierwsze a po drugie nie widze związku z kuchnią.
A po trzecie to masz zbyt wysokie mniemanie o sobie.

Odp: Greckie przysmaki

Szczurek....osoba ktora tu dolewa oliwy do ognia jestes Ty ....ja nie widze innej a Henia tylko pilnuje tu porzadku i wg mnie jest i tak bardzo tolerancyjna.I dlatego mam prosbe ,jesli nie odpowiada Tobie ten portal kulinarny to najzwyczajniej w swiecie przestan sie tu produkowac,,,,,wyjdz po angielsku i nie wracaj,nikt tu nie bedzie za Toba tesknil....

Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

o godz 17.35 napisalam,zeby nie dolewac oliwy do ognia!wydaje mi sie jednak ,ze jestes heniu osoba,ktora podszczuwa ,zeby byl tematwy tym zyjecie!jakie to smutne,pewnie bedziesz to ciagnela az znajdziesz nastepna ofiare,zeby ludzie zagladali na portal,bo pewnie slabo idzie!sztuczna intryga do pozalowania!jak widac dobrze sie bawisz!

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
szczurek napisał(a):

znasz greczynke ,ktora nie zna greckiej kuchni zniechecilo mnie takie zachowanie,ja nie zapisalam sie na portal,zeby sie klocic,tylko zeby dac jakis przepis!najpierw wmieszalam sie do awantury,biorac strone pani barbary(gdzie zastanawia mnie dlaczego nie mozna komus przytaknac?)nie wiem czy znacie historie Grecji,ale stad pochodzi demokracja,wolnosc mowienia to bardzo powazna sprawa.jak sie nazywa to,co zakladaja psu na glowe?fymotro to nazywamy tutaj.mozecie przy zapisywaniu nowej osoby na portal rozdawac w prezencie.a jak chodzi o mnie to kto jest taki madry,ze musi mnie koniecznie dopasowywac,do pani barbary i do tej sandry.mysle ,e to nieladnie,kazdy moze miec swoje zdanie,a nie musi byc wcale znajomym!pozdrawiam

Dokładnie wiemy kim są trzy osoby tej greckiej tragedii! Proszę nie udawać przypadkowej pomocy wzajemnej.Wiem, że rodzina powinna się trzymać razem, ale w słusznej sprawie, a to co tu robicie, to zwykła dywersja.Proszę więc dalszy ciąg tej greckiej tragedii odgrywać gdzie indziej.My mamy dość.

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki