Greckie przysmaki

Obserwuj wątek

Odp: Greckie przysmaki

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
O rany!
Przez jakiś czas nie wchodziłam na forum z braku czasu, ale to co dziś przeczytałam to po prostu przegięcie. Jak można kogoś obrażać, pouczać nie mając nic do zaoferowania. Mam na myśli " SŁYNNĄ TRÓJCĘ ", która na dodatek nie ma żadnego wstawionego swojego przepisu. A co najlepsze uznaje się za znawców kuchni greckiej. Po prostu ręce opadają, że w tak bezcze4lny sposób wyrażają swoje opinie. Jakiś czas był spokój i proszę, znów ktoś usiłuje wprowadzić zamęt i obraża niektóre osoby z tej strony. Brak słów. Na pewno teraz i mnie się oberwie od " GWIAZD GRECKIEJ KUCHNI" , ale po takim zachowaniu nie można być obojętnym.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
szczurek napisał(a):

tlumaczenie-bardzo ladnie!nauczysz nas postepowania?poziomu zero!cos musial wiedziec moj maz,ze zzadna z was nie ozenil sie!zbieg okolicznosci-nie wydaje mi sie! zeby tlumaczyc trzeba znac

moze zadna go nie chcialazreszta moja babcia zawsze mowila "jaki szedl takiego spotkal"

Odp: Greckie przysmaki

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
NIE DAJCIE SIE WCIAGAC W TE GIERKI ,PRZECZYTALAM KILKA POSTOW I TO POPROSTU PROWOKACJA , KOMUS SIE NUDZI
JAK SA TAKIE MADRE I ZNAJA GRECKA KUCHNIE DLACZEGO SWOJEGO PRZEPISU NIE WSTAWIA JA CHETNIE POCZYTAM I OCENIE ICH KULINARNE DOKONANIA NA TEMAT KUCHNI GRCKIEJ

zmieniono 1 raz (ostatnio 24 paź 2010 13:02 przez mania)

Odp: Odp: Greckie przysmaki

Babciagramolka
szczurek napisał(a):

jade na plaze!zycie jest piekne


Miłej zabawy mimo wszystko życzymy

Odp: Greckie przysmaki

jade na plaze!zycie jest piekne

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
szczurek napisał(a):

tlumaczenie-bardzo ladnie!nauczysz nas postepowania?poziomu zero!cos musial wiedziec moj maz,ze zzadna z was nie ozenil sie!zbieg okolicznosci-nie wydaje mi sie! zeby tlumaczyc trzeba znac



o booszee ... juz sie zestresowałam ...
widac lubi lepsze gagatki od nas Polek i wybrał ciebie .. a wie co tu wypisujesz?
powinien sie dowiedziec... jak sie tu we 3 wymądrzacie ...
To polskie forum i strona po grecku pisz u siebie.

Odp: Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

tlumaczenie-bardzo ladnie!nauczysz nas postepowania?poziomu zero!cos musial wiedziec moj maz,ze zzadna z was nie ozenil sie!zbieg okolicznosci-nie wydaje mi sie! zeby tlumaczyc trzeba znac

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

szczurek napisał(a):

παρα πολυ ωραιανα μας μαθεις και την συμπεριφοραα?επιπεδο μηδεν!κατι ηξερε ο αντρας μου που δεν παντρευτηκε καμια απο εσας!τυχαιο-δεν νομιζω



dobrze ze twoj poziom jest taki wysoki...

luna,przetłumacz, proszę i ostrzegam po raz kolejny przed pisaniem po grecku, szczurek.To jest polska strona i wszyscy użytkownicy mają prawo znać treść wpisów.

Odp: Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
szczurek napisał(a):

παρα πολυ ωραιανα μας μαθεις και την συμπεριφοραα?επιπεδο μηδεν!κατι ηξερε ο αντρας μου που δεν παντρευτηκε καμια απο εσας!τυχαιο-δεν νομιζω



dobrze ze twoj poziom jest taki wysoki...

Odp: Odp: Odp: Greckie przysmaki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Sandra S napisał(a):

Pani Basiu bylam na stronie w jaki sposob moge sie wpisac jako obserwator?
Skorzystam z przepisow i prosze sie nie martwic one poprostu tylko lub az zazdroszcza ! Ignoruje takie osoby zupelnie niech sie gotuja we wlasnym zlym sosie !


Tak tak .... ugotuj Tradycyjną Polską pomidorową po grecku z serem feta.. smacznego
Niewiem z ktorej strony ona jest Polska i tradycyjna.

Odpowiedz na/ edytuj Greckie przysmaki