Grill elektryczny

Obserwuj wątek

Odp: Grill elektryczny

Martynkowa
dodatkowo przed marynowaniem używam http://www.mango.pl/produkty_tv/nowosci_tv/krajalnica_do_warzyw_i_owocow, mięso jest kruchutkie

Odp: Grill elektryczny

Martynkowa
ja polecam http://www.mango.pl/produkty_tv/nowosci_tv/grill_plaski_stolowy, wzbraniałam się na początku ale teraz nie wyobrażam sobie kuchni bez niego

Odp: Grill elektryczny

fajnachata-pl
Mam grill elektryczny z rynienką na tłuszcz i pokrywką.
Polecam karkówkę z grilla. Zawsze dokładam parę pieczarek posypanych solą

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2012 15:13 przez fajnachata-pl)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Grill elektryczny

grill elektryczny sprawdza się podczas zimowych krótkich dni oraz podczas mało sprzyjającej wyjściom aury jak deszczowe dni wiosny i lata, wówczas to urządzenie jest niezastąpione. jednak grill grillowi nierówny samodzielny sprzęt będący jedynie grillem to często spore urządzenie pochłaniające dużo miejsca, warto pomyśleć nad wyposażeniem się w wielofunkcyjne urządzenie kuchenne jak varadero, które nie tylko grilluje, ale też smaży, piecze, również ciasta, czy gotuje na parze, zupy, zrobi się w nim i omlet i naleśniki, czy gofry, wówczas zajmowane miejsce w kuchni można powiedzieć, że jest efektywnie wykorzystane, nie wspominając o innych zaletach ) oczywiście grill elektryczny to nie to samo co tradycyjny węglowy w ogródku, ale zawsze jakaś alternatywa..

Odp: Grill elektryczny

Grill elektryczny w domu to nie jest taki głupi pomysł. Oczywiście latem, wiosną gdy jest ciepło uwielbiamy grillować na świeżym powietrzu, więc stosujemy tradycyjne grille. Ale grill elektryczny nie zaszkodzi nam w domu, kiedy nam pogoda nie dopisuje, a mamy ochotę na coś przypieczonego to nie trzeba wiele czasu by skorzystać z takie właśnie grilla.

pozdrawiam fajnachata_pl

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Grill elektryczny

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
thegrooba napisał(a):

luna19 napisał(a):

thegrooba napisał(a):

luna19 napisał(a):

to ja tez sie pochwale


To pierwsze zdjęcie wygląda kosmicznie opary z tym błękitem jak namalowane Jednak i tak do rybki mam słabość chyba piątek lub sobota to będzie własnie rybka z grilla



tez jestem zadowolona z tego zdjęcia grill stal na słoncu .. a to niebieskie to męza ustawilam z niebieskim materialem w rękach bo na jasnym tle nic mi sie chcialo wyjśc hahha



To ja do sniadania z gruszkami grillowanymi zwerbowałam siostrę, bo słońce dawało aż za ostro o poranku i też stała z granatowym prześcieradłem zasłaniając światlo tale zazwyczaj nie mam pomocy.. w porze obiadowej siostra w pracy więc jakoś muszę radzić sobie sama, między zajęciami





no cóż trzeba sobie radzić na rózne sposoby .. do rozproszenia światla przydaje sie tez taka osłona samochodowa z tylnej szyby


zmieniono 1 raz (ostatnio 23 mar 2011 11:01 przez luna19)

Odp: Odp: Odp: Odp: Grill elektryczny

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
luna19 napisał(a):

thegrooba napisał(a):

luna19 napisał(a):

to ja tez sie pochwale


To pierwsze zdjęcie wygląda kosmicznie opary z tym błękitem jak namalowane Jednak i tak do rybki mam słabość chyba piątek lub sobota to będzie własnie rybka z grilla



tez jestem zadowolona z tego zdjęcia grill stal na słoncu .. a to niebieskie to męza ustawilam z niebieskim materialem w rękach bo na jasnym tle nic mi sie chcialo wyjśc hahha



To ja do sniadania z gruszkami grillowanymi zwerbowałam siostrę, bo słońce dawało aż za ostro o poranku i też stała z granatowym prześcieradłem zasłaniając światlo tale zazwyczaj nie mam pomocy.. w porze obiadowej siostra w pracy więc jakoś muszę radzić sobie sama, między zajęciami

Odp: Grill elektryczny

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
dziś będę grillować Ale przygotowania zaczęłam już 45 minut temu chociaż mogłam iść na łatwiznę i skoczyc do sklepu... zdjęcia po obiedzie'

Odp: Grill elektryczny

Ja rowniez bardzo chwale sobie grill elektryczny,wlasnie byl dzisiaj w uzyciu
Moj jest firmy Hamilton Beach i jest podobny do grilla luny19.Mozna go rozlozyc dla wiekszej powierzchni do grilowania albo grilowac przy zlozonym.Ewentualny tluszcz splywa do rynienki.Jest latwy do czyszczenia przy uzyciu plastikowej lopatki i wygodny do mycia.Stawiam go na plycie kuchenki otwieram okno i mozna grilowac nie czekajac do lata.

Odp: Odp: Odp: Grill elektryczny

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
thegrooba napisał(a):

luna19 napisał(a):

to ja tez sie pochwale


To pierwsze zdjęcie wygląda kosmicznie opary z tym błękitem jak namalowane Jednak i tak do rybki mam słabość chyba piątek lub sobota to będzie własnie rybka z grilla



tez jestem zadowolona z tego zdjęcia grill stal na słoncu .. a to niebieskie to męza ustawilam z niebieskim materialem w rękach bo na jasnym tle nic mi sie chcialo wyjśc hahha

Odpowiedz na/ edytuj Grill elektryczny