Grill elektryczny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Grill elektryczny

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
luna19 napisał(a):

to ja tez sie pochwale


To pierwsze zdjęcie wygląda kosmicznie opary z tym błękitem jak namalowane Jednak i tak do rybki mam słabość chyba piątek lub sobota to będzie własnie rybka z grilla

Odp: Grill elektryczny

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
to ja tez sie pochwale
obrazek obrazek obrazek

Odp: Grill elektryczny

Agunia
  • Agunia

  • Posty: 35
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 2
Jak to wszystko apetycznie wygląda

Odp: Grill elektryczny

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
warto kupić po co czekać do lata?Wszystko robi sie mega szybko i na małej ilości tłuszczu. A opary? Mój grill jest bez pokrywy i jak luna19 uchylam okno lub kładę go na płycie piekarnika i włączam okap Przy grillowaniu warzyw i owoców jest to zbędne bo nic "nie bucha", poza tym mniejsza temperatura grzania. Grilluje już tydzień, codziennie prawie coś
obrazek obrazek obrazek

Odp: Grill elektryczny

Agunia
  • Agunia

  • Posty: 35
  • Przepisy: 64
  • Artykuły: 2
Tak naprawdę potrawy z grilla jem tylko w sezonie grillowania, więc zastanawiam się czy sobie nie kupić takiego grilla elektrycznego

Odp: Grill elektryczny

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
No Ja tez nie posiadam niestety,ale chociaż mogę oko pocieszyć patrząc na dania podane z grilla innych użytkowników

Odp: Grill elektryczny

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
A ja sobie bardzo chwalę ... griluję przy uchylonym oknie , zapachy sobie wychodzą, piecze sie ladnie i szybko.. Z myciem tez nie widze problemu, przecież tego nie trzeba szorowac .. wystarczy zdjąc kratki, wytrzec papierowym recznikiem i umyć płynem do naczyń.

Odp: Grill elektryczny

alan87
  • alan87

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zaczyna się sezon grillowania, jak myślicie zakupić grill elektryczny czy poczekać jeszcze trochę na cieplejsze dni i korzystać z tradycyjnego na powietrzu? bo myślę, że taki grill elektryczny zawsze może mi się przydać i można z niego korzystać na blacie kuchennym, nawet w czasie burz, można sobie przyrządzić smaczną kiełbaskę

Odp: Grill elektryczny

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Do tej pory mieliśmy zwykłego grilla ogrodowego,elektrycznego używaliśmy tylko sporadycznie,mieliśmy go w kuchence gazowej,ale średnio sie sprawdzał.. Chyba również pomyślę o kupnie takiego grilla.

Odp: Grill elektryczny

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja na co dzień nie korzystam z takiego grila, bo go po prostu nie mam. Na magicznej planecie widziałam bardzo fajne grille stołowe, coś takiego by mi się przydało Na razie griluje sobie jeszcze na balkonie Może i jest trochę zimno,ale mięso z grilla smakuje najlepiej

Odpowiedz na/ edytuj Grill elektryczny