Gulasz mięso i dodatki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Gulasz mięso i dodatki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
O tak ceny wołowiny są makabryczne. Czasem uda się upolować ładny i niedrogi kawałek. Ja też najczęściej gotuję gulasz na mięsie wieprzowym głównie karkówka i łopatka. To pyszne mięsa, które ugotowane rozpływają się w ustach.
Cieszę się, że mój gulasz Ci się podoba

Odp: Gulasz mięso i dodatki

ciasteczka
Wow, ale Ci gulasz wyszedł. Z chęcią bym go zjadła. Kiedy robisz znowu?
Ja najczęściej robię gulasz z łopatki wieprzowej albo karkówki. Ciężko u nas upolować ładne mięso wołowe, a jak już jest to za 1 kg takiego mięsa kupiłabym 2,5-3 kg karkówki.

Odp: Gulasz mięso i dodatki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja gulasz robię w ten sposób https://gotujmy.pl/gulasz-wolowy-z-ziemniakami,przepisy-zupa-z-miesa-przepis,244090.html
Na Gotujmy znajdziesz całkiem sporo świetnych przepisów na gulasz. Jakby co pisz dam Ci link do przepisów
obrazek

Gulasz mięso i dodatki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Chciałem zrobić doskonały pod każdym względem gulasz. Wiem, że dla większości to prosta sprawa, ale nie dla mnie. Moja teściowa robi genialny gulasz, a ja chciałem zrobić swój Nie żebym konkurował z matką mojej żony ( Boże uchowaj ja chcę żyć) ale chcę przygotować takie danie na imprezę rodzinną. Czego użyć? Jakiego mięsa i jakich dodatków? Czego nie może zabraknąć i na co uważać? Będę wdzięczny za każdą informację. Do imprezy daleko, ale trzeba się jakoś przygotować

Odpowiedz na/ edytuj Gulasz mięso i dodatki