Hebata na oczy

Obserwuj wątek

Odp: Hebata na oczy

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja słyszałem, że i herbata i ogórek są dobre. Ogórek nawet na maseczki twarzy jest świetny. A wam chcę polecić LashVolution jest to odżywka na rzęsy. Moja już żona wypróbowała ją przed ślubem. Efekt był piorunujący, rzęsy stały się lśniące i długie. Pięknie wyglądały. Warto skorzystać, by pokryć inne niedoskonałości.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Hebata na oczy

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Super, dzięki za odpowiedź. Na pewno skorzystam!

Odp: Odp: Odp: Odp: Hebata na oczy

barbarella33
W sklepie internetowym. Nie wiem czy można tu podawać linki (sklep.unoespresso.pl) Mają też duży wybór kawy, jednak ja preferuję dobrą herbatę.

Odp: Odp: Odp: Hebata na oczy

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A gdzie kupiłaś tę herbatę?

Odp: Odp: Hebata na oczy

barbarella33
Ja niedawno kupiłam Harney Jedwab Hot Cinnamon Spice. Ma bardzo nietypowy, ale dobry smak i pachnie niesamowicie.

Odp: Hebata na oczy

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Koleżanka poczęstowała mnie kiedyś czarną herbatą China Red Mu Dan Tea. Jej liście wyglądały trochę jak suszone grzybki. Herbata nie smakowała najgorzej, ale no tak dziwnie. Jednak jesteśmy przyzwyczajeni do innych smaków.. Może ktoś jeszcze podzieli się wrażeniami?

Odp: Hebata na oczy

barbarella33
Działa znakomicie! Moim zdaniem nie ma lepszych okładów. A pijacie herbaty organiczne lub jakieś inne "nietypowe"?

Odp: Hebata na oczy

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja słyszałam o tym, że herbata na opuchnięte oczy pomaga, mój znajomy z powodzeniem ją stosuje.

Odp: Hebata na oczy

MordkaKotka
niestety o herbacie działającej na opuchnięte oczy nie słyszałam. ale moja kosmetyczka proponuje mi zawsze położenie ogórka z lodówki (musi być zimny), a najlepiej schłodzony żel pod oczy warto wybrać się po profesjonalna radę, ja znalazłam swoją kosmetyczkę na mbooking

Hebata na oczy

dylsien
  • dylsien

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dużo słyszałem o zbawiennych w skutkach okładach z herbaty na podpuchnięte oczy. Uważacie, że sposób ten działa? Jak tak to jakiej herbaty użyć? Czy może być to zwykła najtańsza w torebkach czy trzeba kupić jakąś lepszą?

Odpowiedz na/ edytuj Hebata na oczy