hej

Obserwuj wątek

Odp: hej

Witajcie wszyscy, miło Was widziec na tej stronie

Odp: hej

piwonia
  • piwonia

  • Posty: 5
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
hej jestem nowa uzytkowniczka,rowniez lubie gotowac i probowac nowych przepisow,mysle ze duzo smaczkow z tej strony poprobuje:}:}pozdrawiam wszystkich uzytkownikow:}:}
obrazek

Odp: Odp: hej

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
matiusz02 napisał(a):

hej jestem Mateusz z Częstochowy lubię gotować i długo spać chcę iść na studia w Częstochowie Akademi Jana długosza na wydział matematyczno informatycznym i lubię sadzić kwiatki pozdrawiam wszystkim pa


Cześć

Odp: hej

matiusz02
  • matiusz02

  • Posty: 5
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
hej jestem Mateusz z Częstochowy lubię gotować i długo spać chcę iść na studia w Częstochowie Akademi Jana długosza na wydział matematyczno informatycznym i lubię sadzić kwiatki pozdrawiam wszystkim pa

Odp: hej

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Witaj w takim razie ponownie

jeśli dawno Cię u nas nie było - masz do nadrobienia filmy z kucharzami (na stronie głównej pod wiadomościami), trochę ciekawostek w bloczku "smaczki" i wywiady "Wydarzenia" - "Gwiazda w kuchni" - miłego pobytu

Cherry

Odp: hej

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Witam.... :O) Muszę powiedzieć, że niektóre przepisy na tej stronie, są na prawdę świetne. Mam już je w "ulubionych". :O)

hej

suzi76
  • suzi76

  • Posty: 1
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Witam wszystkich tu obecnych i nie obecnych w tej chwili długo nie wchodziłam na tę stronę ale pora nadrobić stracony czas życzę miłego dnia
pozdrawiam joanna

Odpowiedz na/ edytuj hej