help!!!! przepis!

Obserwuj wątek

Odp: help!!!! przepis!

caroline1983
U mnie to standard jak mi internet zbyt wolno chodzi a do tego wystarczy że pada deszcz. Przegladarka w moim przypadku nie ma nic do rzeczy. Napisze Ci co ja robie w takiej sytuacji. Najważniejsze to pozamykac wszystkie programy mogace korzystać z łącza internetowego oraz inne strony. Czasami jak to mało to najpierw dodaje przepis, potem zdjecie. Dzisiaj np. nie miałam problemów z dodaniem przepisów ale zdarzało sie juz ze dodawałam o 2 w nocy bo wtedy wiekszośc osób śpi i sieć nie jest zbyt obciazona.

Odp: help!!!! przepis!

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ja tez sciagnelam mozille,bo przez explorer nie moglam wstawiac,moze byc tez tak jak napisala Sliweczka,ze zdjecia sa zbyt duze,ja zawsze obrabiam je w paintcie.

Odp: help!!!! przepis!

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
becouse napisał(a):

witam wszystkich
probuje wlasnie dodac kilka przepisow na ta stronke niestety gdy juz wszystko napisze zaznacze i dodam zdjecie , to przy probie zapisania wyskakuje mi okienko z info 'WYSTAPIL BLAD W ZAPISIE' no i tak caly czas! czy ktos wie co jest nie tak?
z gory dziekuje za pomoc

Tez tak mialam ale mam dwie przegladarki internet explorer i mozilla.Raz mi nie wpisuje na mozilla to sobie dodaje na explorer.

Odp: help!!!! przepis!

karita
  • karita

  • Posty: 376
  • Przepisy: 217
  • Artykuły: 2
Ja mam Internet Explorer i ani razu nie miałam żadnego problemu.
Becouse, może napisz dokładnie, co robisz po kolei. Mam nadzieję, że nie dodajesz tych kilku przepisów jako jeden wielki.

Odp: Odp: help!!!! przepis!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ja od jakiegoś czasu miałam taki problem wchodząc na portal z przeglądarki Internet Explorer. Od kiedy zmieniłam na Mozilla Firefox to te kłopoty zniknęły. Nie mam jednak pojęcia dlaczego tak się działo.

Odp: help!!!! przepis!

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Nie wiem co może być przyczyną.Ja nie mam z tym problemów.Może spróbuj najpierw umieścić przepis a potem dodać zdjęcie,które musi mieć odpowiedni rozmiar.U mnie zamieszczaniem fotek zajmuje się dziecko,bo ja nie mam o tym zielonego pojęcia.Pozdrawiam:-)))

help!!!! przepis!

becouse
  • becouse

  • Posty: 1
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
witam wszystkich
probuje wlasnie dodac kilka przepisow na ta stronke niestety gdy juz wszystko napisze zaznacze i dodam zdjecie , to przy probie zapisania wyskakuje mi okienko z info 'WYSTAPIL BLAD W ZAPISIE' no i tak caly czas! czy ktos wie co jest nie tak?
z gory dziekuje za pomoc

Odpowiedz na/ edytuj help!!!! przepis!